Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

       
A
A
A

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАДИ ДЕКАНА

  У відповідності до ст. ст. 36, 55 Закону України “Про вищу освіту”,   Порядку проведення конкурсу на заміщення посад науково-педагогічних працівників Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут» та Рекомендацій щодо проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів), затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 05 жовтня 2015 р. № 1005, Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут»

ОГОЛОШУЄ

конкурс на заміщення посад НПП, згідно з термінами та умовами, визначеними законодавством:

  1. Декан факультету економіки і природокористування – 1 ставка.
  2. Декан агроінженерного факультету – 1 ставка.
  3. Декан факультету енергетики та електротехніки – 1 ставка.

  Із Положенням про Порядок проведення конкурсу на заміщення посад науково-педагогічних працівників Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут» та Рекомендаціями щодо проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів) можна ознайомитися за електронними адресами:

http://www.bati.nubip.edu.ua та http://mon.gov.ua.

  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву про участь у конкурсі на ім’я директора інституту; заповнений особовий листок з обліку кадрів; дві фотокартки розміром 3см х 4см; копію паспорта громадянина України (с.1,2,3,11), засвідчені у встановленому законодавством порядку; копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання, засвідчені у встановленому законодавством порядку; копію трудової книжки, засвідчену за основним місцем роботи; список наукових та навчально-методичних праць, засвідчений за основним місцем роботи; копії документів про підвищення кваліфікації, стажування за останні п’ять років, засвідчені за основним місцем роботи.

  Науково-педагогічні працівники інституту, що обираються на наступний термін, подають: заяву про участь у конкурсі на ім’я директора інституту, список наукових та навчально-методичних праць, опублікованих протягом терміну дії попереднього контракту, засвідчений секретарем Вченої ради інституту; засвідчені копії документів про підвищення кваліфікації, проходження стажування (за останні 5 років).

  Документи надсилати або подавати особисто за адресою: кабінет 118, вул. Академічна, 20, м. Бережани, Тернопільська обл., 47501. тел. для довідок  (03548) 2-54-25.

Термін подачі конкурсних справ  до  16.12.2018 р.

 

Оперативна інформація

Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти"  у квітні - червні 2019 року, проводить опитування на тему: "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіту університетської автономії".

Анкета для педагогічних працівників: https://bit.ly/2Gtknki

Анкета для студентів: https://bit.ly/2VcjqGw

 

Наші вітання

 

Актуальні оголошення

Підготовка офіцерів

vkaf

Бажаючим проходити навчання у 2019-2020 н.р. на кафедрі військової підготовки НУБіП України при Бережанському агротехнічному інституті звертатися за телефоном 067 422 1279 або в кабінет 2 корпусу №5 інституту. 

Погода

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

Політика відкритості

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В навчальних корпусах Інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції щодо покращення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

Телефон гарячої лінії (03548) 2-54-25

Script_fotoAlbum

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ