Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

IMG fe5095a57ebcc018527a2e14f7dc1f67 V   6 грудня українці відзначали одне з найважливіших національних свят – День збройних сил України. Щодня тисячі наших бійців захищають країну на сході – на передовій, охороняють її кордони. У військових частинах цього дня відбувалися урочисті збори, церемонії вручення державних нагород та святкові концерти. Станом на 2019 рік у Збройних силах служить уже близько 250 тисяч осіб, серед яких 56 тисяч жінок. Збройні сили України обороняють нашу країну від ворогів, захищають її незалежність, територіальну цілісність та недоторканість.

DSC 0034   Беззаперечним виступає той факт, що великою цінністю для кожного суспільства є демократія, яка стала невід’ємним елементом свідомості людства, проте воно так і не змогло сформувати ідеальну демократію для усіх і для кожного.

IMG b5eb212c3baa1575d13ceaf60c2f7aa9 V   10 грудня 2019 р. проведено підсумкове засідання наукового гуртка «Твердження і загадки історії» з предметів «Історії державності» та «Етнокультурології», науковим керівником якого є доц., к.і.н. Троханяк Олександра Степанівна (кафедра гуманітарних дисциплін).

DSC 0026 1   Викладачі кафедри гуманітарних дисциплін, а зокрема к.п.н., доц. Островська Надія Дмитрівна та к.і.н., доц. Троханяк Олександра Степанівна 11 грудня 2019 р. провели підсумкове семестрове засідання гуртка «Соціально-політичний клуб», на яке було запрошено к.психол.н. доц. Макух Ольгу Іванівну. Головна мета і завдання наукового гуртка: поглиблене вивчення студентами предметів «Політологія» та «Соціологія» і забезпечення організації й активної участі в наукових конкурсах, семінарах, у відкритих виховних заходах, круглих столах, конференціях, в написанні наукових робіт. 

Сторінка 1 із 241

Наші вітання

 

Актуальні оголошення

  • Курси водіїв

    Слухачі, які бажають навчатись на курсах водій категорії «В», «С», тракторист, електромонтажник, оператор комп’ютерного...

Підготовчі курси

Проводиться набір на підготовчі курси вихідного дня з жовтня 2019 (по мірі формування груп).

Термін навчання 3-6 місяців.

Заняття проходять в суботу та неділю з 9:00 до 15:00

Підготовка здійснюється з таких предметів:

математика, українська мова і література, фізика, біологія, хімія, географія, іноземна мова, історія України

Після успішного навчання на підготовчих курсах слухачу додається 10 балів до загальної кількості балів отриманих на ЗНО, в пріоритеті на бюджетне місце.

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ