Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
“БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ПРОТОКОЛ № 18

Засідання приймальної комісії

м. Бережани                                                                  від “10” вересня 2018 р.

Присутні:    
 

Голова комісії

Заступник голови комісії

Жибак Мирон Миколайович

Білик Степанія Григорівна

 

Відповідальний секретар

Заступник відповідального

секретаря

Луговий Богдан Васильович

Боднар Ольга Ярославівна

 

  Члени комісії                      

Матвіїшин Петро Володимирович

Роман Богдан Євгенович

    Ярема Любов Василівна
   

Кузьович Василь Степанович

Чвартацький Ігор Іванович

Бунько Василь Ярославович

Мигдаль Дарія Михайлівна

    Зінчук Віктор Євгенович
     

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про зарахування за кошти фізичних та юридичних осібвступників ОС «Бакалавр» заочної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
  2. Про зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб вступників ОС «Магістр» заочної форми навчання на базі диплому «Бакалавр», «Спеціаліст» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія».

І.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Бакалавр» денної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

051 «Економіка»: Карапозюк С.В., Іванушка І.Л.;

071 «Облік і оподаткування»: Зайчук С.В., Віятик Л.В.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Бик П.Р.

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

2. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Магістр» заочної форми навчання на базі диплому «Бакалавр», «Спеціаліст» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія» до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Іванов А.А.;

208 «Агроінженерія»: Рейтор Р.Д., Гапій Б. М.

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

Голова приймальної комісії                            М.М. Жибак

Відповідальний секретар                                     Б.В. Луговий

Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
“БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ПРОТОКОЛ № 17

Засідання приймальної комісії

м. Бережани                                                                  від “_5_” вересня 2018 р.

Присутні:    
 

Головакомісії

Заступник голови комісії

Жибак Мирон Миколайович

Білик Степанія Григорівна

 

Відповідальний секретар

Заступник відповідального

секретаря

Луговий Богдан Васильович

Боднар Ольга Ярославівна

 

  Члени комісії                       Роман Богдан Євгенович
    Ярема Любов Василівна
   

Кузьович Василь Степанович

Чвартацький Ігор Іванович

Бунько Василь Ярославович

Мигдаль Дарія Михайлівна

    Зінчук Віктор Євгенович
     

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб вступників ОС «Бакалавр» заочної форми навчання на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 206 «Садово-паркове господарство», 208 «Агроінженерія».
  2. Про зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб вступників ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

1.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Бакалавр» заочної форми навчання на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 206 «Садово-паркове господарство» до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб, 208 «Агроінженерія»:

051 «Економіка»: Лучка П.О., Бек Н.М., Дмитрик І. А.;

071 «Облік і оподаткування»: Пеляк Н.М., Бойко Р.М.;

101 «Екологія»: Стефанюк Р.П.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Чоп’юк Д.В., Гнип Н.М., Фіголь О.М., Концевич Р.В.;

206 «Садово-паркове господарство»: Кіфу Г.В., Комісарук О.А., Поляк І.В., Сабало Б.З.;

208 «Агроінженерія»: Возьний І.М., Сокол Р.В., Королюк Б.Р., Фок І.-Р. Р., Воронюк В.Г..

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

2. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

051 «Економіка»: Дичко О.О.;

101 «Екологія»: Митник О.Й., Підлипний А.А.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Чаус М.В., Чаус Л.О., Сердюк В.Б..

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступниківдо зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

Голова приймальної комісії                               М.М. Жибак

Відповідальний секретар                                     Б.В. Луговий

Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
“БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ПРОТОКОЛ № 16

Засідання приймальної комісії

м. Бережани                                                                  від “_27_” серпня 2018 р.

Присутні:    
 

Т.в.о.голови комісії

 

Матвіїшин Петро Володимирович

 

 

Відповідальний секретар

Заступник відповідального

секретаря

Луговий Богдан Васильович

Боднар Ольга Ярославівна

 

  Члени комісії                       Роман Богдан Євгенович
     
    Ярема Любов Василівна
   

Кузьович Василь Степанович

Чвартацький Ігор Іванович

Бунько Василь Ярославович

Мигдаль Дарія Михайлівна

   

Зайчук Володимир Миколайович

Островська Надія Дмитрівна

    Зінчук Віктор Євгенович
     
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
  1. Про допуск абітурієнтів до складання вступного іспиту ОС «Бакалавр» на базі диплому «Молодший спеціаліст» заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 206 «Садово–паркове господарство», 208 «Агроінженерія».
  2. Про допуск абітурієнтів до складання вступного іспиту на базі ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
  3. Про допуск абітурієнтів до складання вступних іспитів ОС «Магістр» заочної форми навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія»,

І.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки абітурієнтів на базі ОС «Молодший спеціаліст», щодо допуску до складання вступного іспиту для підготовки фахівців ОС «Бакалавр» (скорочений термін навчання) заочної форми навчання:

051 «Економіка»: Дмитрик І.А., Мороз М.Я., Бек Н.М., Лучка П.О.;

071 «Облік і оподаткування»: Бойко Р.М., Пеляк Н.М.;

101 «Екологія»: Стефанюк Р.П.

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Гнип Н.М., Фіголь О.М., Чоп’юк Д.В., Концевич Р.В.;

208 «Агроінженерія»: Сокол Р.В., Воронюк В.Г., Возьний І.М., Королюк Б.Р., Фок І-Р. Р.;

206 «Садово-паркове господарство»: Комісарук О.А., Поляк І.В., Кіфу Г.В., Сабало Б.З.

УХВАЛИЛИ:

Допустити абітурієнтів до складання вступного іспиту.

2. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки абітурієнтівна базі ОС «Бакалавр», щодо допуску до складання вступного іспиту для підготовки фахівців ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) заочної форми навчання:

051 «Економіка»: Дичко О.О.;

101 «Екологія»: Митник О.Й., Підлипний Н.А.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Чаус (Сімка) Л.О., Чаус М.В., Сердюк В.Б.

УХВАЛИЛИ:

Допустити абітурієнтів до складання вступного іспиту.

3.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки абітурієнтів, щододопуску до складаннявступних іспитів для підготовки фахівців ОС «Магістр» заочної форми навчання спеціальності 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»:

208 «Агроінженерія»: Гапій Б.М., Рейтор Р.Д.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Іванов А.А.

УХВАЛИЛИ:

Допустити абітурієнтів до складання вступних іспитів.

Т.в.о. голови приймальної комісії                          П.В. Матвіїшин

Відповідальний секретар                                     Б.В. Луговий

Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
“БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ПРОТОКОЛ № 15

 Засідання приймальної комісії

м. Бережани                                                                  від “_10_” серпня 2018 р.

Присутні:    
 

Т.в.о. голови комісії

Заступник голови комісії    

Матвіїшин Петро Володимирович

Білик Степанія Григорівна

 

Відповідальний секретар

Заступник відповідального

секретаря

Луговий Богдан Васильович

Боднар Ольга Ярославівна

 

  Члени комісії                       Роман Богдан Євгенович
    Матвіїшин Петро Володимирович
    Ярема Любов Василівна
   

Кузьович Василь Степанович

Чвартацький Ігор Іванович

Бунько Василь Ярославович

Мигдаль Дарія Михайлівна

   

Зайчук Володимир Миколайович

Островська Надія Дмитрівна

    Зінчук Віктор Євгенович
     

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб вступників ОС «Бакалавр» денної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 101 «Екологія».
  2. Про зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб вступників ОС «Бакалавр» заочної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 141, «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія».
  3. Про зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб вступників ОС «Бакалавр» денної форми навчання на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 206 «Садово-паркове господарство», 208 «Агроінженерія».
  4. Про зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб вступників ОС «Бакалавр» заочної форми навчання на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 206 «Садово-паркове господарство», 208 «Агроінженерія».
  5. Про зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб вступників ОС «Магістр» денної форми навчання на базі диплому «Бакалавр», «Спеціаліст» спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія».
  6. Про зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб вступників ОС «Магістр» заочної форми навчання на базі диплому «Бакалавр», «Спеціаліст» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія».
  7. Про зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб вступників ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія».
  8. Про зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб вступників ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія».

 

І.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Бакалавр» денної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 101 «Екологія» до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

051 «Економіка»: Яремко Д.Б., Шумило М.О.;

071 «Облік і оподаткування»: Задорожний М.Ю.;

101 «Екологія»: Сус Г.І., Глушок Ю.Н.

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

 2.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Бакалавр» заочної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія» до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

051 «Економіка»: Кушлик В.Б.;

101 «Екологія»: Прокіпчин В.Б.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Антонюк В.Ю.;

208 «Агроінженерія»: Кучма Ю.В.

 УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

 3.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Бакалавр» денної форми навчання на базідиплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 206 «Садово-паркове господарство» до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб, 208 «Агроінженерія»:

051 «Економіка»: Лотоцька О. Л., Пасемник В. В., Череватий С. А., Лотоцький Т. Р., Михайлишин М. А., Тернович З. М., Підойма А. І., Малєвська О. Й., Яніцький О. І., Шот В. Р., Боднар І. Ю., Богдан Л. Я., Білик О. В., Фундига В. І., Сабодах Т. Я., Наконечний В. М., Бич В. Г., Безручак Х. М.;

071 «Облік і оподаткування»: Косаренко Ю.В., Лемякіна У. Є., Стахевич М. В., Чепіжак Б. М., Плаксій Н. Б., Вітів В. В., Бойчук І. Л., Мельник І. П., Минда М. А., Баглай Н. Б., Калинович С. Б., Львівська В. В., Кулеба Г. І., Зборовська Н. І., Канаховський О. Г., Савіцька Г. В., Леськів Т. Б.;

101 «Екологія»: Іванська Х.М., Когут А.М., Свістильницький В.А., Воробець А.М., Бубряк Ю.Т., Попович Т.Б., Воляник М.Б., Сарич Ю.В.

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Кунька Р. А., Семенчук Д. В., Вихрущ О. Р., Федоров О. О., Леськів Я. А., Шелегей О. С., Ковтонюк О. О., Човпило П. Я., Суховецький В. В., Матвіїшин Р. І., Косенко Б. О., Юхимчук А. В., Кравець Н. О., Заремблюк О. О., Чайковський А. В., Панчук О. В., Солоненко В. С., Чечервяк М. Д., Коваль М. В., Омелянюк Ю. І., Когут М. М., Антипов Т. С., Сивик Н. В., Посипанко І. С., Лесик А. Р., Гарбаж Д. Т., Опришко Р. Р., Верес О. В., Яковчук Т. Ю., Суліма М. В., Папуга Р. Р., Хінцінський С. В., Онищук С. Ю., Лесько І. О., Коханович Т. М., Калужний І. Ю., Хортик І. С., Яковина Д. О., Міськевич А. І., Мигович А. І., Васьків М. А.

206 «Садово-паркове господарство»: Шмаль Я. А., Скидан І. В., Возняк В. О., Савчук Н. М., Бідось В. П., Демидюк М. М., Червінський В. І.

208 «Агроінженерія»: Гук К.І.

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

 4.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Бакалавр» заочної форми навчання на базідиплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 206 «Садово–паркове господарство», 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб:

051 «Економіка»: Дзюбик А.І., Луців Т.А.;

101 «Екологія»:Ярош Н.-Х. Р.( Пекар Н.-Х. Р.), Цинайко Т.Б.;

206 «Садово–паркове господарство»: Афтанащук Т. Б., Процик О. Р., Сенявська Н. Б., Турчиняк В. Л.;

208 «Агроінженерія»: Двойних В.В., Марущак А.Ю.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Стефінів М. О., Зембаль О. О., Хмарна Г. М., Космірак В. В., Околіта В. В., Кудлейчук Р. В., Козирєва Т. А., Кудлейчук В. В., Громов О. С., Станинець В. С., Кравець О. М., Багрій В. Б., Мандзюк А. М., Скорейко М. Г., Журавчак Н. П., Шкурат Ю. М., Зацепілов В. І., Лошак В. І.

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

5.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Магістр» денної форми навчання на базі диплому «Бакалавр», «Спеціаліст» спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія» до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

051 «Економіка»: Турчин П.В., Круглій К. О., Чопей Ю. В., Білик Г. І., Кріль В. М., Куш М. Л., Гачок О. П., Стрижко О. В., Хомич О. Ю., Войтко К. М., Гонта О. В., Квік М. М., Богданова І. В., Москаленко В. В., Капустяк Н. С., Новик М. С.

071«Облік і оподаткування»: Волчинський Р. Р., Кобзей Т. В., Рутковська М. С., Керницький Р. Б.,Костів О. П., Агеєва М. Б., Воробець О. М., Газгіреєва О. Й., Іванко І. М., Сосняковський Н. В., Бабак Р. О., Сімка Н. Б., Тюлюзін Д. Д., Цап І. І, Солтисюк Д. П., Геруля О.П. (Думанівська О. П.), Ребрик Н. М., Гудзиляк С. Т., Кузьмович А. П., Романуха В. М., Бобко О. Й., Мазур В. В., Солярчик Р. Р., Мудрик Л. В., Колісник Н. Т., Івасів В. В., Пасемник А. Б., Шумінська О. Б., Статкевич Р. І., Вальчишин О. А., Покришко І. С., Штоник Н. А., Спяк І. А., Матвіїв Н. В., Мачинський Б. В.Ю., Студенний С. М., Гончар М. В., Колісник Н. М., Чепіжак У. М., Яців С. В., Болюх І. П., Курницький А. В., Костів Р. І., Ступарик С. М., Куш Х. А., Родчин А. Р., Ткачук К. І., Бандура М. В., Яськевич О. І., Варварук О.І.

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Шевців А. М., Калинич Р. В., Ярошевський В. І., Ільчишин Н. І., Височанський А. І., Клюха Д. Ю., Шегда Н. С., Черниш О. М., Фединчук І. В., Мазур В. В., Хома В. Р., Бакай Н. І., Хемій А. О., Демчук С. О., Паляк В. П., Ярош І. В., Островський М. Р., Христинюк В. П., Будзанівський М. Р., Куций І. М., Никулишин Т. Ю., Битківський В. М., Гусак Р. С., Сухоцький В. І., Шагай Р. Г., Рупа П. М., Рура І. М., Кузів Ю. І., Панцир Д. В., Зварич А. М., Гонський Р. О., Бакалець З. М., Цибульський С. В., Скуповський А. М., Кудра С. М., Любовіцький М. О., Пилипишин І. В., Бобко С. О., Кашуба С. Р., Петрусь Н. Ю., Кучма М. М., Цибулько П. О., Кічка Р. М., Партута М. П., Ясінський А. В., Крупа А. С., Плескун В. А., Удовіков М. С., Опанасюк Т. В., Подлуцький М. Ю.

208 «Агроінженерія»:Смоляр Р. В., Ізраіл Т. О., Мелиш В. Р., Верестюк А. І., Войтович Т. І., Кавун А. А., Швед Р. В., Цьолик П. Я., Шаль А. А., Антоляк Р. М., Ціцюра Б. І., Стецула І. В., Сутий В. М., Осінчук В. Д., Тихий Б. М., Радовський В. Є., Вайда М. І., Куждеба В. А., Мартинюк Р. О., Березка С. І., Сікора В. Б., Прач С. Ю., Бучинський А. Р., Сімка А. І., Скірин Б. І., Марценюк М. В., Марценюк О. І., Колісник Д. Я., Семенюк В. Я., Мельник Р. Я., Філь О. В., Луців П. Р., Костюк І. В., Громосяк Н. О., Бойко Ю. П., Воловик Д. О., Гуменчук І. В., Дубровський М. П., Барилко А. В., Рудик І. В., Волошин В. В., Висоцький К. Р., Драган В. В., Штогрин Б. В., Дудіц А. І., Сеньків В. В., Сапужак І. В., Шумський Н. В., Турко О. С.

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

6.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Магістр» заочної форми навчання на базі диплому «Бакалавр», «Спеціаліст» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія» до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Чорноуз О. О., Наконечний В. В., Зелений О. О., Мальський В. І., Генчевський Д. Г., Думанський Р. Г., Котик С. В., Дудар А. В., Курилюк П. В., Помаранський М. Р., Рабська В. В., Градюк М. М., Хом`як І. Я., Блажкевич Р. П., Друзюк А. А., Вовчук В. Ю., Кантицький А. В., Данів Н. В., Сухорукова І. О.

208 «Агроінженерія»:Садовець О. М., Вербяний А. О., Білінський А. М., Садовський В. М., Фалатович С. І., Визір М. Ю., Скасків В. Л., Бордун А. І., Бурдаш В. А., Крижановський А. С., Денисюк В. І., Гавришко Б. П., Валько О. В., Николин О. І., Ковтун І. В., Котлярчук Р. О., Боднарашик Ю. А., Боднарашик А. П., Червоний М. Б.;

 УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

7. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія» до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

051 «Економіка»: Ріпка З.Р.;

206 «Садово–паркове господарство»: Галушко А. В., Мельник О.А., Франків Г.І.;

208 «Агроінженерія»:Іжик О.Л.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Скрипка М.М, Мощар І.Б.

 УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

8. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) заочної форми навчання спеціальності 101 «Екологія», 206 «Садово–паркове господарство» до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

101 «Екологія»: Кузюк М.М, Яремчук Н.Б.;

206 «Садово–паркове господарство»: Гринчук М.І., Меленюк Р.М., Панечко В.В.

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

 

 Т.в.о. голови приймальної комісії                             П.В. Матвіїшин

Відповідальний секретар                                          Б.В. Луговий

 

 

 

 

 

 

 

 

Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
“БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ПРОТОКОЛ № 14

Засідання приймальної комісії

м. Бережани                                                                  від “_6_” серпня 2018 р.

Присутні:
 
 
 
Голова комісії
Заступник голови комісії    
Жибак Мирон Миколайович
Білик Степанія Григорівна
 
Відповідальний секретар
Заступник відповідального
секретаря
Луговий Богдан Васильович
Боднар Ольга Ярославівна
 
 
Члени комісії                      
Роман Богдан Євгенович
 
 
Матвіїшин Петро Володимирович
 
 
Ярема Любов Василівна
 
 
Кузьович Василь Степанович
Чвартацький Ігор Іванович
Бунько Василь Ярославович
Мигдаль Дарія Михайлівна
 
 
Зайчук Володимир Миколайович
Островська Надія Дмитрівна
 
 
Зінчук Віктор Євгенович
     

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про зарахування за державним замовленням вступників ОС «Бакалавр» денної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності 206 «Садово–паркове господарство».
  2. Про зарахування за державним замовленням вступників ОС «Бакалавр» заочної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності 071 «Облік і оподаткування», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 206 «Садово–паркове господарство», 208 «Агроінженерія».
  3. Про зарахування за державним замовленням вступників ОС «Бакалавр» заочної форми навчання на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 208 «Агроінженерія».

І.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Бакалавр» денної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності 206 «Садово–паркове господарство».

206 «Садово–паркове господарство»: Сивак А.І., Фанга І.С.;

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за державним замовленням.

2.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Бакалавр» заочної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 206 «Садово–паркове господарство», 208 «Агроінженерія» до зарахування за державним замовленням.

071 «Облік і опопдаткування»: Дмитрів П.Б..;

101 «Екологія»: Бицуля А.В., Медвійчук В.В., Костецький І.С., Андрухів Т.Я., Стрижак Т.П., Булат О.П.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Соловей І.І.

206 «Садово–паркове господарство»: Прокіпчин В.Б.

208 «Агроінженерія»: Стецький П.І.

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за державним замовленням.

3.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників заочної форми на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 208 «Агроінженерія» до зарахування за державним замовленням.

208 «Агроінженерія»: Савицький В.І., Боднар А.В, Вовянка А.Р., Вишинський Н.Р., Горобець Ю.

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за державним замовленням.

Голова приймальної комісії                                               М.М. Жибак

Відповідальний секретар                                          Б.В. Луговий

Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
“БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ПРОТОКОЛ № 13

Засідання приймальної комісії

м. Бережани                                                                  від “_3_” серпня 2018 р.

Присутні:
 
 
 
Голова комісії
Заступник голови комісії    
Жибак Мирон Миколайович
Білик Степанія Григорівна
 
Відповідальний секретар
Заступник відповідального
секретаря
Луговий Богдан Васильович
Боднар Ольга Ярославівна
 
 
Члени комісії                      
Роман Богдан Євгенович
 
 
Матвіїшин Петро Володимирович
 
 
Ярема Любов Василівна
 
 
Кузьович Василь Степанович
Чвартацький Ігор Іванович
Бунько Василь Ярославович
Мигдаль Дарія Михайлівна
 
 
Зайчук Володимир Миколайович
Островська Надія Дмитрівна
 
 
Зінчук Віктор Євгенович
     

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про зарахування за державним замовленням вступників ОС «Бакалавр» денної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія».
  2. Про зарахування за державним замовленням вступників ОС «Бакалавр» денної форми навчання на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія».

І.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Бакалавр» денної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія» до зарахування за державним замовленням.

051 «Економіка»: Круглій Л.М., Андрусик П.І.;

101 «Екологія»: Ільчишин В.М,, Колодницький І.В., Гаєвич Т.М., Босий Я.М., Романенко В.В., Івасик М.В., Галінович Я.Б., Клюба Б.Р.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Галанджій Д.А., Миськів В.Г., Іванущин Р.І., Білик Д.М., Боднар С.І., Громляк І.В., Пасічник М.Р.;

208 «Агроінженерія»: Стецюк А.М., Пеляк П.І., Колодій Н.А.

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за державним замовленням.

2.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія» до зарахування за державним замовленням.

208 «Агроінженерія»: ЗіньН.М., СтасюкМ.Р., БогачД.В., БойкоО.В., МіщанчукН.В., ВітівР.П., ЛазарВ.М., КирилівВ.В., ДемківВ.Я., ВільчинськийО.Р., НайдухВ.В., КовалишинІ.Я., КоровецькийА.М., МедвецькийД.І., ВолчинськийМ.Р., ДубілевськийВ.Я., СурмачВ.М., МостовийВ.В., ГончарукР.С., ДемчишинВ.В., РябокіньО.П., СапелякР.А., ЯщукА.В., СанчишинЮ.Б., СемчишинЮ.І., ЛипаН.Р., РужицькийВ.І., ПатицькийН.Я., ОнуфрикМ.В., НиколишинВ.М., ЛевицькийД.Т., СеменівВ.І., ЗубрицькийЮ.І., КовтонюкР.Л., ФедуньТ.Т., МиколишинА.М., ДовганьМ.Я., КареловА.С., УшкевичО.В., ЧаплінськийС.А.

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Барилко Д. І., Ріпка І. Р., Дуда С. С., Бабич Х. Ю., Баландюк Н. Л., Стефанська Х. В., Сапега Д. О., Процик О. С., Золотой Є. О., Панасюк І.О..

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за державним замовленням.

Голова приймальної комісії                                               М.М. Жибак
Відповідальний секретар                                                 Б.В. Луговий

Сторінка 1 із 2

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини




Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ