Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
“БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ПРОТОКОЛ № 14

Засідання приймальної комісії

м. Бережани                                                                  від “_6_” серпня 2018 р.

Присутні:
 
 
 
Голова комісії
Заступник голови комісії    
Жибак Мирон Миколайович
Білик Степанія Григорівна
 
Відповідальний секретар
Заступник відповідального
секретаря
Луговий Богдан Васильович
Боднар Ольга Ярославівна
 
 
Члени комісії                      
Роман Богдан Євгенович
 
 
Матвіїшин Петро Володимирович
 
 
Ярема Любов Василівна
 
 
Кузьович Василь Степанович
Чвартацький Ігор Іванович
Бунько Василь Ярославович
Мигдаль Дарія Михайлівна
 
 
Зайчук Володимир Миколайович
Островська Надія Дмитрівна
 
 
Зінчук Віктор Євгенович
     

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про зарахування за державним замовленням вступників ОС «Бакалавр» денної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності 206 «Садово–паркове господарство».
  2. Про зарахування за державним замовленням вступників ОС «Бакалавр» заочної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності 071 «Облік і оподаткування», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 206 «Садово–паркове господарство», 208 «Агроінженерія».
  3. Про зарахування за державним замовленням вступників ОС «Бакалавр» заочної форми навчання на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 208 «Агроінженерія».

І.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Бакалавр» денної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності 206 «Садово–паркове господарство».

206 «Садово–паркове господарство»: Сивак А.І., Фанга І.С.;

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за державним замовленням.

2.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Бакалавр» заочної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 206 «Садово–паркове господарство», 208 «Агроінженерія» до зарахування за державним замовленням.

071 «Облік і опопдаткування»: Дмитрів П.Б..;

101 «Екологія»: Бицуля А.В., Медвійчук В.В., Костецький І.С., Андрухів Т.Я., Стрижак Т.П., Булат О.П.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Соловей І.І.

206 «Садово–паркове господарство»: Прокіпчин В.Б.

208 «Агроінженерія»: Стецький П.І.

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за державним замовленням.

3.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників заочної форми на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 208 «Агроінженерія» до зарахування за державним замовленням.

208 «Агроінженерія»: Савицький В.І., Боднар А.В, Вовянка А.Р., Вишинський Н.Р., Горобець Ю.

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за державним замовленням.

Голова приймальної комісії                                               М.М. Жибак

Відповідальний секретар                                          Б.В. Луговий

Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
“БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ПРОТОКОЛ № 13

Засідання приймальної комісії

м. Бережани                                                                  від “_3_” серпня 2018 р.

Присутні:
 
 
 
Голова комісії
Заступник голови комісії    
Жибак Мирон Миколайович
Білик Степанія Григорівна
 
Відповідальний секретар
Заступник відповідального
секретаря
Луговий Богдан Васильович
Боднар Ольга Ярославівна
 
 
Члени комісії                      
Роман Богдан Євгенович
 
 
Матвіїшин Петро Володимирович
 
 
Ярема Любов Василівна
 
 
Кузьович Василь Степанович
Чвартацький Ігор Іванович
Бунько Василь Ярославович
Мигдаль Дарія Михайлівна
 
 
Зайчук Володимир Миколайович
Островська Надія Дмитрівна
 
 
Зінчук Віктор Євгенович
     

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про зарахування за державним замовленням вступників ОС «Бакалавр» денної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія».
  2. Про зарахування за державним замовленням вступників ОС «Бакалавр» денної форми навчання на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія».

І.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників ОС «Бакалавр» денної форми навчання на базі атестату ПЗСО спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія» до зарахування за державним замовленням.

051 «Економіка»: Круглій Л.М., Андрусик П.І.;

101 «Екологія»: Ільчишин В.М,, Колодницький І.В., Гаєвич Т.М., Босий Я.М., Романенко В.В., Івасик М.В., Галінович Я.Б., Клюба Б.Р.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Галанджій Д.А., Миськів В.Г., Іванущин Р.І., Білик Д.М., Боднар С.І., Громляк І.В., Пасічник М.Р.;

208 «Агроінженерія»: Стецюк А.М., Пеляк П.І., Колодій Н.А.

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за державним замовленням.

2.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки вступників на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 208 «Агроінженерія» до зарахування за державним замовленням.

208 «Агроінженерія»: ЗіньН.М., СтасюкМ.Р., БогачД.В., БойкоО.В., МіщанчукН.В., ВітівР.П., ЛазарВ.М., КирилівВ.В., ДемківВ.Я., ВільчинськийО.Р., НайдухВ.В., КовалишинІ.Я., КоровецькийА.М., МедвецькийД.І., ВолчинськийМ.Р., ДубілевськийВ.Я., СурмачВ.М., МостовийВ.В., ГончарукР.С., ДемчишинВ.В., РябокіньО.П., СапелякР.А., ЯщукА.В., СанчишинЮ.Б., СемчишинЮ.І., ЛипаН.Р., РужицькийВ.І., ПатицькийН.Я., ОнуфрикМ.В., НиколишинВ.М., ЛевицькийД.Т., СеменівВ.І., ЗубрицькийЮ.І., КовтонюкР.Л., ФедуньТ.Т., МиколишинА.М., ДовганьМ.Я., КареловА.С., УшкевичО.В., ЧаплінськийС.А.

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Барилко Д. І., Ріпка І. Р., Дуда С. С., Бабич Х. Ю., Баландюк Н. Л., Стефанська Х. В., Сапега Д. О., Процик О. С., Золотой Є. О., Панасюк І.О..

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати вступників до зарахування за державним замовленням.

Голова приймальної комісії                                               М.М. Жибак
Відповідальний секретар                                                 Б.В. Луговий

Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
“БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ПРОТОКОЛ № 12

Засідання приймальної комісії

м. Бережани                                                                  від “_31_” липня 2018 р.

Присутні:
 
 
 
Голова комісії
Заступник голови комісії    
Жибак Мирон Миколайович
Білик Степанія Григорівна
 
Відповідальний секретар
Заступник відповідального
секретаря
Луговий Богдан Васильович
Боднар Ольга Ярославівна
 
 
Члени комісії                      
Роман Богдан Євгенович
 
 
Матвіїшин Петро Володимирович
 
 
Ярема Любов Василівна
 
 
Кузьович Василь Степанович
Чвартацький Ігор Іванович
Бунько Василь Ярославович
Мигдаль Дарія Михайлівна
 
 
Зайчук Володимир Миколайович
Островська Надія Дмитрівна
 
 
Зінчук Віктор Євгенович
     

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про формування рейтингових списків вступників ОС «Бакалавр» на базі атестату ПЗСО (особи, які вступають на основі вступних іспитів згідно листа МОН України № 1/9-261 від 26.04.2018 р.) спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 208 «Агроінженерія», денної форми навчання та рекомендації до зарахування за державним замовленням.
  2. Про формування рейтингових списків вступників ОС «Бакалавр» на базі атестату ПЗСО (особи, які вступають на основі вступних іспитів згідно листа МОН України № 1/9-261 від 26.04.2018 р.) спеціальності 101 «Екологія», заочної форми навчання та рекомендації до зарахування за державним замовленням.
  3. Про формування рейтингових списків вступників ОС «Бакалавр» на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» денної форми навчання та рекомендації до зарахування за державним замовленням.
  4. Про формування рейтингових списків вступників ОС «Бакалавр» на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 208 «Агроінженерія», заочної форми навчання та рекомендації до зарахування за державним замовленням.
  5. Про формування рейтингових списків вступників ОС «Бакалавр» на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 101 «Екологія», 133 «Галузеве машинобудування», 206 «Садово–паркове господарство», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» денної форми навчання та рекомендації до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.
  6. Про формування рейтингових списків вступників ОС «Бакалавр» на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 133 «Галузеве машинобудування», 206 «Садово–паркове господарство», 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» заочної форми навчання та рекомендації до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.
  7. Про формування рейтингових списків вступників ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) спеціальності 051 «Економіка», 206 «Садово–паркове господарство», 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» денної форми навчання та рекомендації до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб
  8. Про формування рейтингових списків вступників ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) спеціальності 101 «Екологія», 206 «Садово–паркове господарство», заочної форми навчання та рекомендації до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.
  9. Про оголошення ІІ етапу прийому заяв та документів ОС «Бакалавр» на базі ПЗСО за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

І.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду рейтингові списки вступників на базі ПЗСО (особи, які вступають на основі вступних іспитів згідно листа МОН України № 1/9-261 від 26.04.2018 р.) спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 208 «Агроінженерія» денної форми навчання щодо рекомендації до зарахування за державним замовленням:

051 «Економіка»: Круглій Л.М., Андрусик П.І.;

101 «Екологія»: Ільчишин В.М,, Колодницький І.В., Гаєвич Т.М., Босий Я.М., Романенко В.В., Івасик М.В., Галінович Я.Б.;

208 «Агроінженерія»: Стецюк А.М., Пеляк П.І., Стецький П.І., Колодій Н.А.

УХВАЛИЛИ:
Рекомендувати вступників до зарахування за державним замовленням.

2. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду рейтингові списки вступників на базі ПЗСО (особи, які вступають на основі вступних іспитів згідно листа МОН України № 1/9-261 від 26.04.2018 р.) спеціальності 101 «Екологія» заочної форми навчання щодо рекомендації до зарахування за державним замовленням:

101 «Екологія»: Бицуля А.В., Костецький І.С., Андрухів – Заяць Т.Я., Булат О.П., Стрижак Т.П., Медвійчук В.В.

УХВАЛИЛИ:
Рекомендувати вступників до зарахування за державним замовленням.

3. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду рейтингові списки вступників ОС «Бакалавр» на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» денної форми навчання щодо рекомендації до зарахування за державним замовленням:

208 «Агроінженерія»: ЗіньН.М., СтасюкМ.Р., БогачД.В., БойкоО.В., МіщанчукН.В., ВітівР.П., ЛазарВ.М., КирилівВ.В., ДемківВ.Я., ВільчинськийО.Р., НайдухВ.В., КовалишинІ.Я., КоровецькийА.М., МедвецькийД.І., ВолчинськийМ.Р., ДубілевськийВ.Я., СурмачВ.М., МостовийВ.В., ГончарукР.С., ДемчишинВ.В., РябокіньО.П., СапелякР.А., ЯщукА.В., СанчишинЮ.Б., СемчишинЮ.І., ЛипаН.Р., РужицькийВ.І., ПатицькийН.Я., ОнуфрикМ.В., НиколишинВ.М., ЛевицькийД.Т., СеменівВ.І., ЗубрицькийЮ.І., КовтонюкР.Л., ФедуньТ.Т., МиколишинА.М., ДовганьМ.Я., КареловА.С., УшкевичО.В., ЧаплінськийС.А.

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Барилко Д. І., Ріпка І. Р., Дуда С. С., Бабич Х. Ю., Баландюк Н. Л., Стефанська Х. В., Сапега Д. О., Процик О. С., Царюк С. В., Золотой Є. О.

УХВАЛИЛИ:
Рекомендувати вступників до зарахування за державним замовленням.

4. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду рейтингові списки вступників ОС «Бакалавр» на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 208 «Агроінженерія», заочної форми навчання щодо рекомендації до зарахування за державним замовленням:

208 «Агроінженерія»: Савицький В.І., Боднар А.В, Вовянка А.Р., Вишинський Н.Р., Горобець Ю.П.

УХВАЛИЛИ:
Рекомендувати вступників до зарахування за державним замовленням.

5. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду рейтингові списки вступників ОС «Бакалавр» на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 101 «Екологія», 206 «Садово–паркове господарство», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» денної форми навчання та рекомендації щодо зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб:

051 «Економіка»: Лотоцька О. Л., Пасемник В. В., Череватий С. А., Лотоцький Т. Р., Михайлишин М. А., Тернович З. М., Підойма А. І., Малєвська О. Й., Яніцький О. І., Шот В. Р., Боднар І. Ю., Богдан Л. Я., Білик О. В., Фундига В. І., Сабодах Т. Я., Наконечний В. М., Бич В. Г., Кадубець Н. В., Безручак Х. М.;

071 «Облік і оподаткування»: Косаренко Ю.В., Лемякіна У. Є., Стахевич М. В., Чепіжак Б. М., Плаксій Н. Б., Вітів В. В., Бойчук І. Л., Мельник І. П., Минда М. А., Баглай Н. Б., Калинович С. Б., Львівська В. В., Кулеба Г. І., Зборовська Н. І., Канаховський О. Г., Тука Х. І., Савіцька Г. В., Леськів Т. Б., Юськів М.П.;

101 «Екологія»:Іванська Х.М., Когут А.М., Свістильницький В.А., Воробець А.М., Бубряк Ю.Т., Попович Т.Б., Воляник М.Б., Сарич Ю.В.

206 «Садово–паркове господарство»: Шмаль Я. А., Бабич Х. Ю., Скидан І. В., Возняк В. О., Савчук Н. М., Бідось В. П., Демидюк М. М., Червінський В. І.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Кунька Р. А., Семенчук Д. В., Вихрущ О. Р., Федоров О. О., Леськів Я. А., Шелегей О. С., Ковтонюк О. О., Човпило П. Я., Суховецький В. В., Матвіїшин Р. І., Косенко Б. О., Юхимчук А. В., Кравець Н. О., Заремблюк О. О., Чайковський А. В., Панчук О. В., Солоненко В. С., Чечервяк М. Д., Коваль М. В., Мудрик Ю. О., Омелянюк Ю. І., Демчишин В. В., Когут М. М., Антипов Т. С., Сивик Н. В., Посипанко І. С., Лесик А. Р., Гарбаж Д. Т., Панасюк І. О., Опришко Р. Р., Гарас Б. Л., Верес О. В., Яковчук Т. Ю., Суліма М. В., Папуга Р. Р., Коробка О. В., Хінцінський С. В., Онищук С. Ю., Лесько І. О., Коханович Т. М., Калужний І. Ю., Хортик І. С., Яковина Д. О., Николин І. З., Міськевич А. І., Мигович А. І., Васьків М. А.

УХВАЛИЛИ:
Рекомендувати вступників до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

6.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду рейтингові списки вступників на базі ОС «Бакалавр» на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 206 «Садово–паркове господарство», 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» заочної форми навчання щодо рекомендації до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб:

051 «Економіка»: Дзюбик А.І., Луців Т.А.;

101 «Екологія»:Ярош Н.-Х. Р.( Пекар Н.-Х. Р.), Цинайко Т.Б.;

206 «Садово–паркове господарство»: Афтанащук Т. Б., Процик О. Р., Сенявська Н. Б., Турчиняк В. Л.;

208 «Агроінженерія»: Двойних В.В., Марущак А.Ю.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Стефінів М. О., Зембаль О. О., Хмарна Г. М., Космірак В. В., Околіта В. В., Кудлейчук Р. В., Козирєва Т. А., Кудлейчук В. В., Громов О. С., Станинець В. С., Кравець О. М., Багрій В. Б., Мандзюк А. М., Скорейко М. Г., Журавчак Н. П., Шкурат Ю. М., Зацепілов В. І., Лошак В. І.

УХВАЛИЛИ:
Рекомендувати вступників до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

7.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду рейтингові списки вступників ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) спеціальності 051 «Економіка», 206 «Садово–паркове господарство», 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» денної форми навчання щодо рекомендації до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб:

051 «Економіка»: Ріпка З.Р.;

206 «Садово–паркове господарство»: Галушко А. В., Мельник О.А., Франків Г.І.;

208 «Агроінженерія»:Гук К.І., Іжик О.Л.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Скрипка М.М, Мощар І.Б.

УХВАЛИЛИ:
Рекомендувати вступників до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

8.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду рейтингові списки вступників ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) спеціальності 101 «Екологія», 206 «Садово–паркове господарство», заочної форми навчання та рекомендації щодо зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб:

101 «Екологія»: Кузюк М.М, Яремчук Н.Б.;

206 «Садово–паркове господарство»: Гринчук М.І., Меленюк Р.М., Панечко В.В.

УХВАЛИЛИ:
Рекомендувати вступників до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб.

9.СЛУХАЛИ:

Заступника голови Приймальної комісії Білик С.Г., яка представила лист МОН №1/9-467 від 30.07. 2018р. щодо оголошення ІІ етапу прийому заяв та документів для вступу на ОС «Бакалавр» на базі ПЗСО за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб та зарахування балів сертифікатів ЗНО з таких конкурсних предметів:

Спеціальності ОС «Бакалавр»

        Предмети ЗНО

051 Економіка

  1. Українська мова
  2. Історія України
  3. Математика/ Географія

071 Облік і оподаткування

  1. Українська мова
  2. Історія України
  3. Математика/ Географія

101 Екологія

  1. Українська мова
  2. Історія України
  3. Біологія / Географія

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

  1. Українська мова
  2. Історія України
  3. Математика/ Географія

208        Ароінженерія

  1. Українська мова
  2. Історія України
  3. Математика/ Географія

206 Садово-паркове господарство

  1. Українська мова
  2. Біологія
  3. Історія України / Географія
УХВАЛИЛИ:
Провести ІІ етап прийому заяв та документів ОС «Бакалавр» на базі ПЗСО за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб у період з 15.08. 2018р. по 31.08.2018р.
 
Голова приймальної комісії                                               М.М. Жибак
   Відповідальний секретар                                               Б.В. Луговий

Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
“БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ПРОТОКОЛ № 11

Засідання приймальної комісії

м. Бережани                                                                  від “_27_” липня 2018 р.

Присутні:
 
 
 
Голова комісії
Заступник голови комісії    
Жибак Мирон Миколайович
Білик Степанія Григорівна
 
Відповідальний секретар
Заступник відповідального
секретаря
Луговий Богдан Васильович
Боднар Ольга Ярославівна
 
 
Члени комісії                      
Роман Богдан Євгенович
 
 
Матвіїшин Петро Володимирович
 
 
Ярема Любов Василівна
 
 
Кузьович Василь Степанович
Чвартацький Ігор Іванович
Бунько Василь Ярославович
Мигдаль Дарія Михайлівна
 
 
Зайчук Володимир Миколайович
Островська Надія Дмитрівна
 
 
Зінчук Віктор Євгенович
     

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про допуск абітурієнтів до складання вступних іспитів ОС «Бакалавр» на базі диплому «Молодший спеціаліст» заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 133 «Галузеве машинобудування», 206 «Садово–паркове господарство», 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
  2. Про допуск абітурієнтів до складання вступних іспитів на базі ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка», 206 «Садово–паркове господарство», 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
  3. Про допуск абітурієнтів до складання вступних іспитів ОС «Магістр» заочної форми навчання спеціальності 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
  4. Про допуск абітурієнтів до складання вступних іспитів ОС «Магістр» денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
  5. Про допуск абітурієнта Варварук О.І. до складання вступних іспитівОС «Магістр» денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» у зв’язку із подачею довідки про проходження медичного обстеження.

І.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки абітурієнтів на базі ОС «Молодший спеціаліст», щодо допуску до складання вступного іспиту для підготовки фахівців ОС «Бакалавр» (скорочений термін навчання) заочної форми навчання:
051 «Економіка»: Луців Т.А., Дзюбик А.І., Безручак Х.М., Мороз М.Я.;
101 «Екологія»: Ярош Н-Х.Р (Пекар Н.-Х.Р)., Цинайко Т.Б., Бубряк Ю.Т.;
208 «Агроінженерія»:Марущак А. Ю.,Боднар А. В.,Двойних В. В.,Вовянка А. Р.,Ковалишин І. Я.,Вишинський Н. Р.,Савицький В. І.,Горобець Ю. П.
206 «Садово-паркове господарство»: Афтанащук Т.Б., Сенявська Н.Б., Савчук Н.М., Процик О.Р., Турчиняк В.Л.;
141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Стефінів М. О., Калинович С. Б., Зембаль О. О., Хмарна Г. М., Космірак В. В., Околіта В. В., Кудлейчук Р. В., Козирєва Т. А., Кудлейчук В. В., Громов О. С., Панасюк І. О., Скоцик М. О., Станинець В. С., Кравець О. М., Пірч Д. М., Багрій В. Б., Мандзюк А. М., Скорейко М. Г., Журавчак Н. П., Мигович А. І., Шкурат Ю. М., Зацепілов В. І., Лошак В. І., Онищук С. Ю.

УХВАЛИЛИ:

Допустити абітурієнтів до складання вступного іспиту.

2. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки абітурієнтів на базі ОС «Бакалавр», щодо допуску до складання вступного іспиту для підготовки фахівців ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) заочної форми навчання:
101 «Екологія»:Кузюк М.М., Яремчук Н.Б.
206 «Садово-паркове господарство»: Гринчук М.І., Меленюк Р.М., Панечко В.В.
 
УХВАЛИЛИ:
Допустити абітурієнтів до складання вступного іспиту.

3. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки абітурієнтів, щодо допуску до складання вступних іспитів для підготовки фахівців ОС «Магістр» заочної форми навчання спеціальності 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»:

208 «Агроінженерія»: Садовець О. М., Вербяний А. О., Білінський А. М., Садовський В. М., Фалатович С. І., Козак В. М., Визір М. Ю., Скасків В. Л., Бордун А. І., Бурдаш В. А., Крижановський А. С., Денисюк В. І., Вознюк Ю. П., Лесько Р. О., Гавришко Б. П., Валько О. В., Николин О. І., Ковтун І. В., Котлярчук Р. О., Чопей С. П., Боднарашик Ю. А., Боднарашик А. П., Червоний М. Б., Висоцький К. Р.

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Удовіков М. С., Чорноуз О. О., Наконечний В. В., Крупа А. С., Плескун В. А., Зелений О. О., Мальський В. І., Генчевський Д. Г., Думанський Р. Г., Котик С. В., Дудар А. В., Курилюк П. В., Помаранський М. Р. ,Рабська В. В., Градюк М. М., Хом`як І. Я., Блажкевич Р. П., Подлуцький М. Ю., Опанасюк Т. В., Друзюк А. А., Вовчук В. Ю., Кантицький А. В., Данів Н. В., Літвінов В. І., Сухорукова І. О:

УХВАЛИЛИ:
Допустити абітурієнтів до складання вступних іспитів.

4.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки абітурієнтів, щодо допуску до складання вступних іспитів для підготовки фахівців ОС «Магістр» денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»:

051 «Економіка»: Турчин П.В., Круглій К. О., Чопей Ю. В., Білик Г. І., Кріль В. М., Куш М. Л., Гачок О. П., Стрижко О. В., Хомич О. Ю., Войтко К. М., Гонта О. В., Бандура М. В., Квік М. М., Богданова І. В., Москаленко В. В., Капустяк Н. С., Новик М. С.

071«Облік і оподаткування»: Варварук О. І., Волчинський Р. Р., Кобзей Т. В., Рутковська М. С., Керницький Р. Б., Костів О. П., Агеєва М. Б., Воробець О. М., Газгіреєва О. Й., Іванко І. М., Сосняковський Н. В., Бабак Р. О., Сімка Н. Б., Тюлюзін Д. Д., Цап І. І., Дутка П. М., Солтисюк Д. П., Думанівська О. П., Ребрик Н. М., Гудзиляк С. Т., Кузьмович А. П., Келестин Л. В., Романуха В. М., Бобко О. Й., Мазур В. В., Солярчик Р. Р., Мудрик Л. В., Колісник Н. Т., Івасів В. В., Пасемник А. Б., Статкевич Р. І., Вальчишин О. А., Покришко І. С., Штоник Н. А., Спяк І. А., Матвіїв Н. В., Мачинський Б. В., Фатула А. В., Олійник М. С., Студенний С. М., Максимів Р. П., Голод О. В., Чопей Ю. В., Гончар М. В., Войтко К. М., Павлусик Н. М., Колісник Н. М., Чепіжак У. М., Яців С. В., Болюх І. П., Курницький А. В., Костів Р. І., Коханович Г. В., Ступарик С. М., Куш Х. А., Хімейчук О. П., Родчин А. Р., Ткачук К. І., Бандура М. В., Богданова І. В., Яськевич О. І., Венгринович Ю. А., Шумінська О. Б.

208 «Агроінженерія»:Смоляр Р. В., Ізраіл Т. О., Кос М. Б., Мелиш В. Р., Верестюк А. І., Войтович Т. І., Кавун А. А., Швед Р. В., Цьолик П. Я., Шаль А. А., Антоляк Р. М., Ціцюра Б. І., Стецула І. В., Сутий В. М., Осінчук В. Д., Тихий Б. М., Радовський В. Є., Вайда М. І., Куждеба В. А., Мартинюк Р. О., Березка С. І., Сікора В. Б., Прач С. Ю., Бучинський А. Р., Сімка А. І., Скірин Б. І., Марценюк М. В., Марценюк О. І., Колісник Д. Я., Семенюк В. Я., Мельник Р. Я., Філь О. В., Луців П. Р., Костюк І. В., Громосяк Н. О., Бойко Ю. П., Воловик Д. О., Гуменчук І. В., Дубровський М. П., Чайка М. О., Пасемник А. Б., Барилко А. В., Рудик І. В., Волошин В. В., Висоцький К. Р., Драган В. В., Штогрин Б. В., Дудіц А. І., Сеньків В. В., Сапужак І. В., Шумський Н. В., Турко О. С.

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Шевців А. М., Калинич Р. В., Ярошевський В. І., Ільчишин Н. І., Литвинчук І. М., Височанський А. І., Клюха Д. Ю., Шегда Н. С., Черниш О. М., Фединчук І. В., Мазур В. В., Хома В. Р., Бакай Н. І., Хемій А. О., Демчук С. О., Паляк В. П., Ярош І. В., Островський М. Р., Христинюк В. П., Будзанівський М. Р., Куций І. М., Никулишин Т. Ю., Битківський В. М., Гусак Р. С., Сухоцький В. І., Шагай Р. Г., Рупа П. М., Рура І. М., Кузів Ю. І., Панцир Д. В., Зварич А. М., Гонський Р. О., Бакалець З. М., Цибульський С. В., Скуповський А. М., Кудра С. М., Любовіцький М. О., Пилипишин І. В., Бобко С. О., Кашуба С. Р., Петрусь Н. Ю., Кучма М. М., Цибулько П. О., Кічка Р. М., Партута М. П., Ясінський А. В., Крупа А. С., Сухорукова І. О., Плескун В. А., Пасемник А. Б., Котик С. В., Удовіков М. С., Опанасюк Т. В., Подлуцький М. Ю.

УХВАЛИЛИ:
Допустити абітурієнтів до складання вступних іспитів.
 
5.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В про допуск абітурієнта Варварук О.І. до складання вступних іспитівОС «Магістр» денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» у зв’язку із проходженням медичного обстеження.

УХВАЛИЛИ:
Допустити абітурієнта до складання вступних іспитів.

Голова приймальної комісії                                               М.М. Жибак

 Відповідальний секретар                                               Б.В. Луговий

Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
“БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ПРОТОКОЛ № 10
Засідання приймальної комісії
м. Бережани                                                                  від “_25_” липня 2018 р.
Присутні:    
 
Голова комісії
Заступник голови комісії    
Жибак Мирон Миколайович
Білик Степанія Григорівна
 
Відповідальний секретар
Заступник відповідального
секретаря
Луговий Богдан Васильович
Боднар Ольга Ярославівна
 
 
Члени комісії                      
Роман Богдан Євгенович
 
 
Матвіїшин Петро Володимирович
 
 
Ярема Любов Василівна
 
 
Кузьович Василь Степанович
Чвартацький Ігор Іванович
Бунько Василь Ярославович
Мигдаль Дарія Михайлівна
 
 
Зайчук Володимир Миколайович
Островська Надія Дмитрівна
 
 
Зінчук Віктор Євгенович
     
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
  1. Про допуск абітурієнтів до складання вступних іспитів ОС «Бакалавр» на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 101 «Екологія», 133 «Галузеве машинобудування», 206 «Садово–паркове господарство», 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
  2. Про допуск абітурієнтів до складання вступних іспитів на базі ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка», 206 «Садово–паркове господарство», 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
  3. Про допуск абітурієнтів до складання вступних іспитівна базі диплому «Молодший спеціаліст» заочної форми навчання спеціальності 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
  4. Про проведення вступних іспитів на базі диплому «Молодший спеціаліст» денної форми навчання у ІІ тур, у зв’язку із дотриманням правил прийому ВП НУБіП України.
  5. Про допуск абітурієнта до складання вступного іспиту на базі диплому «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» у зв’язку із подачею заключення ЛКК про проходження санітарно – курортного лікування.

І.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки абітурієнтів на базі ОС «Молодший спеціаліст», щодо допуску до складання вступного іспиту для підготовки фахівців ОС «Бакалавр» (скорочений термін навчання) денної форми навчання:

051»Економіка»: Лотоцька О. Л., Гриник Х. М., Пасемник В. В., Череватий С. А., Лотоцький Т. Р., Михайлишин М. А., Тернович З. М., Підойма А. І., Леськів Т. Б., Малєвська О. Й., Яніцький О. І., Шот В. Р., Боднар І. Ю., Богдан Л. Я., Білик О. В., Фундига В. І., Сабодах Т. Я., Наконечний В. М., Бич В. Г., Кадубець Н. В., Савіцька Г. В., Безручак Х. М., Дубілевський В. Я.;

071 «Облік оподаткування»: Косаренко Ю.В., Тернович З. М., Лемякіна У. Є., Стахевич М. В., Чепіжак Б. М., Плаксій Н. Б., Вітів В. В., Миськів М. Г., Бойчук І. Л., Мельник І. П., Минда М. А., Баглай Н. Б., Фундига В. І., Калинович С. Б., Львівська В. В., Кулеба Г. І., Юськів М. П., Зборовська Н. І., Канаховський О. Г., Тука Х. І., Ройлян Х. Е., Савіцька Г. В., Леськів Т. Б., Пасемник В. В.;

101 «Екологія»:Свістильницький В. А., Сарич Ю. В., Бубряк Ю. Т., Воляник М. Б., Іванська Х. М., Попович Т. Б., Воробець А. М.,Когут А. М.;

133 «Галузеве машинобудування»: Зубрицький Ю. І., Миколишин А. М., Ружицький В. І., Стасюк М. Р., Богач Д. В.;

208 «Агроінженерія»: ЗіньН.М., СтасюкМ.Р., БогачД.В., БойкоО.В., МіщанчукН.В., ВітівР.П., ЛазарВ.М., КирилівВ.В., ДемківВ.Я., ВільчинськийО.Р., НайдухВ.В., СлавкоМ.Є., КовалишинІ.Я., КоровецькийА.М., КаленикВ.С., МедвецькийД.І., ВолчинськийМ.Р., ДубілевськийВ.Я., СурмачВ.М., МостовийВ.В., ГончарукР.С., ДемчишинВ.В., РябокіньО.П., СапелякР.А., КостюкМ.В., ЯщукА.В., СанчишинЮ.Б., СемчишинЮ.І., ЛипаН.Р., РужицькийВ.І., ВознякВ.О., ПатицькийН.Я., ОнуфрикМ.В., НиколишинВ.М., ЛевицькийД.Т., СеменівВ.І., ЗубрицькийЮ.І., БабичХ.Ю., КовтонюкР.Л., ФедуньТ.Т., МиколишинА.М., ДовганьМ.Я., КареловА.С., УшкевичО.В., ВоронюкВ.Г., ЧаплінськийС.А., ПеристийВ.Р., СтрашківТ.М.;

206 «Садово-паркове господарство»: Скидан І. В., Демидюк М. М.,Савчук Н. М. Сапеляк Р. А. Шмаль Я. А. Возняк В. О Червінський В. І. Стефанська Х. В. Демчишин В. В. Бабич Х. Ю. Бідось В. П. Сенявська Н. Б.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Кунька Р. А., Семенчук Д. В., Вихрущ О. Р., Федоров О. О., Леськів Я. А., Цвях І. О., Шелегей О. С., Ковтонюк О. О., Дуда С. С., Баландюк Н. Л., Човпило П. Я., Стефанська Х. В., Ріпка І. Р., Барилко Д. І., Суховецький В. В., Матвіїшин Р. І., Косенко Б. О., Юхимчук А. В., Кравець Н. О., Золотой Є. О., Заремблюк О. О., Чайковський А. В., Сапега Д. О., Бойчук І. Л., Панчук О. В., Солоненко В. С., Чечервяк М. Д., Коваль М. В., Мудрик Ю. О., Омелянюк Ю. І., Демчишин В. В., Когут М. М., Скоцик М. О., Антипов Т. С., Сивик Н. В., Посипанко І. С., Лесик А. Р., Гарбаж Д. Т., Панасюк І. О., Опришко Р. Р., Гарас Б. Л., Верес О. В., Яковчук Т. Ю., Суліма М. В., Папуга Р. Р., Коробка О. В., Процик О. С., Хінцінський С. В., Онищук С. Ю., Лесько І. О., Коханович Т. М., Бабич Х. Ю., Калужний І. Ю., Хортик І. С., Яковина Д. О., Царюк С. В., Николин І. З., Міськевич А. І., Мигович А. І., Васьків М. А.

УХВАЛИЛИ:
Допустити абітурієнтів до складання вступних іспитів.

2. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки абітурієнтів на базі ОС «Бакалавр», щодо допуску до складання вступного іспиту для підготовки фахівців ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) денної форми навчання:

051»Економіка»:Ріпка З.Р.;

208 «Агроінженерія»:Іжик О.Л., Гук К.І.

206 «Садово-паркове господарство»:Франків Г.І, Мельник О,А., Галушко А.В.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Скрипка М.М., Мощар І.Б.

УХВАЛИЛИ:
Допустити абітурієнтів до складання вступних іспитів.

3. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки абітурієнтів на базі ОС «Молодший спеціаліст», щодо допуску до складання вступного іспиту для підготовки фахівців ОС «Бакалавр» заочної форми навчання у зв’язку із виконанням контракту LW 85193002 : Cтефінів Марію, Марущак Альбіну (копія договору додається).

УХВАЛИЛИ:
Допустити абітурієнтів до складання вступних іспитів.
 
4.СЛУХАЛИ:

Заступника голови Приймальної комісії Білик С.Г. про проведення вступних іспитів на базі диплому «Молодший спеціаліст» денної форми навчання у ІІ тур, у зв’язку із дотриманням правил прийому ВП НУБіП України.

УХВАЛИЛИ:
Провести ІІ тур вступних іспитів 28 липня 2018р. о 9.00 год.
 
5.СЛУХАЛИ:

Заступника голови Приймальної комісії Білик С.Г. про допуск абітурієнта Турчина Павла Васильовича до складання вступного іспиту на базі диплому «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» ОС «Магістр» у зв’язку із подачею заключення ЛКК про проходження санітарно – курортного лікування (заключення додається).

УХВАЛИЛИ:
Допустити абітурієнта до складання вступного іспиту.
 
Голова приймальної комісії                                               М.М. Жибак
       
Відповідальний секретар                                               Б.В. Луговий

Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
“БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ПРОТОКОЛ № 9

Засідання приймальної комісії

м. Бережани                                                                 від “_20_” липня 2018 р.

Присутні:    
 

Голова комісії

Заступник голови комісії    

Жибак Мирон Миколайович

Білик Степанія Григорівна

 

Відповідальний секретар

Заступник відповідального

секретаря

Луговий Богдан Васильович

Боднар Ольга Ярославівна

 

  Члени комісії                       Роман Богдан Євгенович
    Матвіїшин Петро Володимирович
    Ярема Любов Василівна
   

Кузьович Василь Степанович

Чвартацький Ігор Іванович

Бунько Василь Ярославович

Мигдаль Дарія Михайлівна

   

Зайчук Володимир Миколайович

Островська Надія Дмитрівна

    Зінчук Віктор Євгенович
     

порядок денний

  1. Про допуск до складання вступних іспитів ОС «Бакалавр» на базі атестату ПЗСО спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 133 «Галузеве машинобудування» та 206 «Агроінженерія».

 І. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки студентів на базі ПЗСО, щодо допуску до складання вступних іспитів для підготовки фахівців ОС «Бакалавр»:

051»Економіка»: Круглій Леся Мирославівна, Андрусик Павло Іванович;

101 «Екологія» (денна форма навчання): Ільчишин Володимир Михайлович, Колодницький Ігор Володимирович, Гаєвич Тарас Михайлович, Босий Ярослав Михайлович, Романенко Віталіна Віталіївна, Івасик Михайло Васильович, Галінович Ярослав Богданович;

101 «Екологія» (заочна форма навчання): Бицуля Анатолій Валерійович, Костецький Іван Степанович, Андрухів – Заяць Тетяна Ярославівна, Булат Олег Петрович, Стрижак Тарас Петрович, Медвійчук Василь Васильович;

133 «Галузеве машинобудування»: Стецюк Андрій Миколайович, Пеляк Петро Іванович;

208 «Агроінженерія»: Стецюк Андрій Миколайович, Пеляк Петро Іванович, Стецький Павло Іванович, Колодій Назар Анатолійович;

УХВАЛИЛИ:

Допустити абітурієнтів до складання вступних іспитів.

Голова приймальної комісії                                               М.М. Жибак
   Відповідальний секретар                                               Б.В. Луговий

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини




Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ