Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

       
A
A
A

12 жовтня, 10:30 – 12.00 год. в читальному залі інституту

відбудеться зустріч з Юргісом Вілчінскасом, керівником відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, який розкаже про програми, проекти та інформаційні ресурси Євросоюзу, а також можливості співпраці.

Запрошуємо усіх бажаючих! 

15-16 жовтня 2017 року відбудеться поїздка в Карпати.

За детальною інформацією звертайтесь у відділ гуманітарної освіти, виховання і студентських справ.

6 жовтня 2017р. о 11:30 в конференц-залі інституту відбудеться представлення директора ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут" адміністрацією Національного університету біоресурсів і природокористування України

27 жовтня в актовій залі Бережанського агротехнічного інституту проходив фестиваль української героїчної пісенної лірики, який уже є традиційним у нашому навчальному закладі. Метою даного заходу є популяризація творів національно-патріотичного звучання, які оспівують славетні подвиги українського народу, а також – виховання у студентської молоді любові до рідного краю, його історичного минулого, до його пісень.

Розпочався захід знаменною подією - завідувач кафедри військової підготовки ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» полковник Береговський Л.В. зачитав наказ про присвоєння звань випускникам військової кафедри. До привітань та вручення офіцерських погонів долучився заступник директора з навчальної та наукової роботи Русиняк М.О., який привітав випускників-офіцерів з  визначною подією в їх житті.

...

27 жовтня 2016 року випускники нашого навчального закладу відвідали в Українському домі «Перемога» м.Тернопіль Ярмарку вакансій .

Головна  мета даного заходу - дати можливість студентам і випускникам провести безпосередню зустріч з потенційними роботодавцями, показати їм себе в якості молодих кваліфікованих фахівців, а також дізнатися про тендеції сьогоднішнього ринку праці. Це унікальна можливість не лише знайти своє перше робоче місце, але і домовитися про проходження практик та стажування. 

26 жовтня в нашому навчальному закладі відбулась зустріч студентської молоді з завідувачем наукового відділу Бережанського ДІАЗу Володимиром Парацієм. Тематикою зустрічі були «Події І світової війни в долі Бережан (через призму історико-культурної спадщини міста)».

25 - 26 жовтня в нашому навчальному закладі відбулася зустріч викладачів та студентів перших курсів з краєзнавцем, істориком Степаном Пахолко. Який провів цикл лекцій на такі теми: «Історія створення сакральних  пам’ятків Легіону Українських Січових Стрільців періоду формування та участі у національно-визвольній боротьбі» та «Увіковічення УСС та воїнів УГА у творчому доробку Лева Лепкого».

Відповідно до плану роботи наукового гуртка «Сучасний економіст» 26 жовтня 2016 р. відбулося засідання круглого столу «Тенденції світового біржового ринку за умов світової глобалізації», присвячений обговоренню біржової організаційної структури, технології біржової торгівлі, видів біржових інструментів та базисних активів світових бірж.

У роботі круглого столу взяли участь представники професорсько-викладацького складу кафедри економіки підприємства та студенти спеціальностей 6.030504 «Економіка підприємства» та 8.03050401 «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)».

На засіданні круглого столу заслухано 9 доповідей та представлено відповідні презентації.

Робота круглого столу відзначалася активними диспутами та обговореннями актуальних питань, що

...

20 жовтня 2016 р., з метою проведення профорієнтаційної роботи, працівниками кафедри економіки підприємства було організовано виїзну зустріч з учнями 11-их класів шкіл Підгаєцького району. Викладачі, к.е.н., доцент Колос З.В., к.е.н., доцент Габор В.С., к.е.н., доцент Судомир С.М., к.е.н., ст. викладач Лук’нова М.М., к.геогр.н., доцент Герасимів З.М., ас. кафедри Боднар О.Я., відвідали Голгочанську, Новосілківську, Завалівську, Підгаєцьку загальноосвітні школи І – ІІІст, Підгаєцьку гімназію ім. Маркіяна Паславського. Під час презентації навчальної, наукової діяльності та виховної роботи у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» учні довідалися про умови прийому, навчання, побуту, дозвілля і про освітні програми, за якими навчаються бакалаври, спеціалісти та магістри.

Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку виникає потреба в переливанні крові за життєвими показами. В багатьох країнах потреби у донорській крові перевищують її запаси, і перед службами крові стоїть складне завдання створити достатні запаси крові, забезпечивши при цьому її якість та безпеку. Належні запаси можуть бути забезпечені лише на основі регулярного добровільного безоплатного донорства крові. Мета ВООЗ полягає в тому, щоб до 2020 року всі країни отримували всі свої запаси крові від добровільних неоплачуваних донорів.

 

Відзначення Дня захисника України, Дня Української Повстанської Армії та Дня козацтва тривали і протягом даного тижня, а зокрема 18 і 21 жовтня пройшли відкриті виховні заходи посвячені цим тематикам. Виступили студенти груп Ек,О-21Б та Ео-21Б: Бридун О., Дмитрук І., Мельник А., Бугай А. та Сахно Б. Зокрема 21.10 було проглянуто наукові фільми про ОУН-УПА, виникнення УПА та її діяльність. Багато історичних питань розкрила організатор к.і.н., доцент кафедри гуманітарних дисциплін, науковий працівник бібліотеки Троханяк О.С. В читальному залі наукової бібліотеки було створено виставку по даній тематиці. Заходи були ґрунтовними і цікавими, які ще раз надихнули студентську молодь до національно-патріотичного духу.

к.і.н., доцент кафедри гуманітарних дисциплін Троханяк

...

20 жовтня у спортивному залі нашого інституту відбувся спортивно-розважальний конкурс «Козацькі забави». Участь у змаганнях взяли команди всіх факультетів. Конкурси оцінювало журі у такому складі: заступник міського голови Захарків О.М., заступник декана факультету Економіки і природокористування Христенко Г.М., заступник декана агроінженерного факультету Кирик О.М., заступник декана факультету енергетики, автоматики та енергозбереження Марисюк А.П. та завідувач відділу гуманітарної освіти, виховання і студентських справ Зайчук В.М.

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ