Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

       
A
A
A

28 листопада 2016 року студенти групи СпМ-11Б під керівництвом викладачів іноземних мов Білан Н.М. та Дзюбатої З.І. провели тематичний вечір «Різдвяна казка».

Студенти підготували низку цікавих презентацій та відео англійською, німецькою та українською мовами про різдвяні звичаї та традиції в німецькомовних та англомовних країнах. Все це було поєднано із прекрасною сценкою «Святий вечір у родині»: маленький хлопчина мріє подорожувати і дізнатися про Різдво в різних країнах, він засинає під ялинкою і ангел виконує його бажання, адже в цей день стаються дива.

 Вечір завершився виконанням колядки «Тиха ніч, свята ніч» трьома мовами і побажаннями веселого Різдва.

 

В цьому 2016 році День пам’яті жертв голодомору припадає на 26 листопада. Та з метою ознайомлення і глибшого пізнання та розуміння всього масштабу трагедій, 25 листопада було проведено відкритий захід який пояснював причини, події та наслідки всіх голодоморів в Україні часів радянської влади, та особливо було звернуто увагу на 1932-33 роки, коли винищення українського населення було неймовірно широкомасштабним і загинула велика кількість людей, вимирали цілі села. Було згадано про долі рідних і близьких які пережили ці страшні роки. Хвилиною мовчання студенти вшанували пам'ять всіх загиблих. Організатором даного заходу була доцент, к.і.н., науковий працівник бібліотеки Троханяк О.С. Працівники читального залу підготували виставку до даної теми.

Перегляди: 820

Розглядаючи тему «Культура Бережанщини»з предмету «Історія української культури» к.і.н., доцент кафедри гуманітарних дисциплін Троханяк О.С. обрала найкращим місцем для проведення – краєзнавчий музей. Групи ЕкО-21Б та Ео-21Б підтримали дану пропозицію. Пару-екскурс в краєзнавчий музей було здійснено 25 листопада 2016 р. Директором Голод Н.А. та працівниками музею було підготовлено цікаву і змістовну розповідь на дану тему, провівши по залах музею, вони зуміли перенести всіх у найдавніші часи та проглянути кожне сторіччя до сучасності, зупиняючись конкретно на різних історичних фактах, особах, культурному розвитку. Дане заняття дало можливість глибше збагнути перебіги епох та розширити свій світогляд, побачити наглядно культурно-побутові речі та давні засоби домашнього вжитку.

Організатор відкритого заходу к.і.н., доцент кафедри
гуманітарних дисциплін та науковий працівник
...

З метою запросити на навчання у наш вуз, 23 листопада доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Троханяк О.С.було проведено профорієнтаційну роботу серед школярів Бережанської загальноосвітньої школи № 2. Учні почули про умови та особливості вступу, про напрямки та галузі за якими вуз навчає і дає професійну спрямованість для молоді, а також про перспективи хорошого студентського життя та цікаві заходи які очікують їх у вузі.

к.і.н., доцент кафедри гуманітарних дисциплін
та науковий працівник бібліотеки Троханяк О.С.

Щорічно 10 листопада у всьому світі відзначають Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку. Відзначення  такого Дня спрямовано на підвищення рівня поінформованості громадськості про важливість науки і ліквідацію розриву між наукою і суспільством. Цей День – це чудова нагода, аби вшановувати наукові традиції, популяризувати досягнення вчених, залучати молодь до світу науки. Саме з такими намірами 11 і 24 листопада 2016 р. в ВП НУБіПУ «Бережанський агротехнічний інститут» було проведено відповідні наукові читання. Студент гр. Ек,О-21Б Сахно Б. розказав всім, що це за день і чому вато його пам’ятати, інші студенти розказали про різні наукові винаходи останнього часу, зокрема ст. гр. Ео-21Б Полякова О. розказала про розвиток науки в світі, а ст. гр. Ек,О-21Б Скіп П. про останні винаходи України, інші

...

30.11.2016 р.                                                      10:00

ЗАСІДАННЯ

вченої ради ВП НУБіПУкраїни “Бережанський агротехнічний інститут”

Конференц-зал (ауд. 304)

Порядок денний:

1. Затвердження правил прийому до ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут»

Доповідач: заступник директора з навчальної та навчально-методичної роботи, к.т.н. Русиняк М.О.

2. Стан справ та напрямки розвитку кафедр «Гуманітарних дисциплін» та «Лісового і садово-паркового господарства»            

Доповідачі: зав. кафедри

3. Доповіді кафедр «Гуманітарних дисциплін» та «Лісового і садово-паркового господарства» за ініціативними науковими тематиками                       

Доповідачі від кафедр

4. Різне 

З 14.11.2016 р. по 18.11.2016 р. згідно з річним планом роботи кафедри проводився Тиждень кафедри «Електротехнологій та експлуатації енергообладнання».

Програма Тижня кафедри «Електротехнологій та експлуатації енергообладнання» була насиченою та різноманітною. Головним принципом проведення було залучення студентів якомога більше груп, пропонуючи їм різноманітні завдання та заходи. План проведення Тижня кафедри «Електротехнологій та експлуатації енергообладнання» дав змогу залучити студентів груп 3, 4 та 5 курсів факультету «Енергетики, автоматики та енергозбереження».

Основним завданням кафедри є формування у студентів якісно нових теоретичних і практичних знань з електротехнічних дисциплін, виховання всебічно розвиненої особистості, створення спеціалізованих кабінетів та

...

Коли любов не має меж,
Коли душа не знає втоми,
Коли Землею ти живеш -
Праця твоя стає святою!

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято в України відзначається дуже широко. Присвячене воно всім аграріям України, бо шанобливе ставлення до них завжди було в Україні, яку з покон віків її називали житницею всієї Європи. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями, працьовитими людьми. Аграрна  галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни, однією з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активною політичною та геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства. 

...

З нагоди Міжнародного Дня студентів в Бережанському агротехнічному інституті закладі проходило цікаве і неординарне дійство "Студентський олімп – 2016". Це свято підведення підсумків і нагородження кращих із кращих студентів, тих, хто своєю наполегливою працею сприяє зростанню іміджу нашого навчального закладу. На студентський Олімп піднімались ці, хто досяг успіхів у навчально - дослідницькій роботі, у олімпіадах та конкурсах, у художній самодіяльності, у спорті, у студентському самоврядуванні, волонтерському русі, переможці огляду - конкурсу "На кращу кімнату".

Викладачі правознавства кафедри гуманітарних дисциплін Пляцко О.М. та Федуняк І.О. провели заходи на правову тематику, які слугували задоволенням потреб у правовій інформації, заохоченням до участі у розбудові демократичної, соціальної та правової держави, профілактикою правопорушень, забезпеченням вільного і всебічного розвитку особистості.

В ході проведення виховних заходів були обговорені такі теми, як: «Демократичні права та розвиток людини в сучасному суспільстві», «Розвиток прав людини в рамках ЄС», «Деякі питання виплати заробітної плати. Легалізація заробітної плати», «Особливості працевлаштування молоді», «Формування правової культури молоді», а також конкурс «Знавці права». 

23-24 листопада на факультеті «Енергетики, автоматики та енергозбереження» проходили секційні засідання студентської науково - практичної конференції "Актуальні питання розвитку агропромислового комплексу".

 

Під час роботи секції енергетична інженерія 14 студентів доповіли про результати наукових досліджень. Найбільше слід відзначити доповіді:

  • Аналіз дії магнітного поля на живі організми, Студенний С.М., ст. гр. Е-61М;
  • Визначання технічного стану автомобіля шляхом використання діагностичного сканера Дупля Н.А., ст. гр.Е-31Б;
  • Розробка мікропроцесорної системи керування мікрокліматом тваринницького приміщення,  Боднарук А.В., ст. гр. Е-61М;
  • Визначення оптимального періоду експлуатації електрообладнання, Сомик І.І., ст. гр. Е-51М.

Перегляди: 952

23 листопада 2016 р. в читальному залі наукової бібліотеки ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» відбулась науково-пізнавальна конференція на тему «Молодіжний революційний рух в часи Незалежності України».

Учасники  конференції ставили собі за мету обговорити  всі революційні рухи  Незалежної України – Революцію на граніті, Помаранчеву революцію та Революцію Гідності, які мали ще раз нагадати всім про дні боротьби українського суспільства за свою демократію, вільний вибір і європейський розвиток. Організаторами конференції були: відділ освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради  та  Бережанський агротехнічний інститут, а саме: заступник міського голови Захарків О.М., завідувач відділу гуманітарної освіти, виховання та студентських справ Зайчук В.М. та  к.і.н., доцент кафедри гуманітарних дисциплін, науковий працівник

...

  Тези конференції (5,14 МБ)

22 листопада з нагоди дня працівника сільського господарства розпочато роботу студентської науково - практичної конференції "Актуальні питання розвитку агропромислового комплексу".

На відкритті конференції виступили перший заступник директора з навчальної та навчально-методичної роботи  к.т.н. Русиняк Михайло Омелянович та завідувач науково-дослідного відділу к.т.н., доцент Диня Володимир Іванович.

Під час пленарного засідання від кожної секції конференції студенти доповіли про свої дослідження. Зокрема, це Скрипка Михайло Миколайович, студент групи О - 41Б, Дуткевич Марія Михайлівна, студентка групи Ек - 61М, Лень Аліна Богданівна, студентка групи Ео – 31Б, Крук

...

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ