Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

       
A
A
A

09.02.2017р.                Конференц-зал                14.00 год.

     (ауд. 304)

 

Конференція трудового колективу

ВП НУБіП України

«Бережанський агротехнічний інститут»

Порядок денний:

1. Звіт про діяльність ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інституту» за 2016 рік таперспективи розвитку на 2017 рік.

                                      Доповідач: д.т.н., проф. Павліський В.М.

 2. Обговорення звіту.

 3. Обрання делегата на конференцію трудового колективу НУБіП України.

 4. Різне.

                                                              

                                                Адміністрація та профспілковий комітет

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.2015 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016
навчальному році» та з метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді 24 лютого 2016 р. у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит».

У заході взяли участь студенти четвертого та п’ятого курсів факультету економіки і природокористування.

Під час олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання з таких дисциплін: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит», «Облік і звітність в оподаткуванні», «Облік в галузях народного господарства», «Облік в зарубіжних країнах».

Перегляди: 890

Викладачами кафедри «Машиновикористання та технологій у сільському господарстві» були проведені заходи  з метою профорієнтаційної роботи з учнями випускних класів Золочівського району Львівської області та Чортківського району Тернопільської області. Зокрема, це:

  • Золочівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Степана Тудора;
  • Золочівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3;
  • Золочівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4;
  • Білобожницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

 Також проведені зустрічі з випускниками Бучацького та Борщівського районів Тернопільської області, а саме:

  • ДНЗ «Бучацьке ПТУ»;
  • Борщівський агротехнічний коледж;
  • Червоненське вище професійне училище;
  • Золочівський професійний
...

25 лютого в Бережанському агротехнічному інституті відбулась цікава та пізнавальна зустріч студентської молоді із завідувачем наукового відділу  Бережанського  ДІАЗу Володимиром Парацієм. Тематикою зустрічі були  «Українські сакральні стародруки та розвиток книгодрукування в Україні».

Доповідач акцентував увагу на старовинній Євангелії, яка була надрукована у Почаївській Лаврі ХІХ століття. На завершення історично-просвітницької бесіди студенти мали змогу задати свої запитання та ближче переглянути старовинне і оригінальне оформлення  Євангелії.

Лариса Петрівна Косач… Леся Українка… Хіба жила на світі ще така жінка, в серці якої поєдналися б така мужність, така геніальність, такий вогонь і розум, така пристрасна любов і така відданість народові та Батьківщині? Ні. Другої такої на світі не було. Вогонь пісень Лесі Українки палає уже майже півтора століття.

Це незгасимий  вогонь  таланту,  справжнього,  від  Бога.  Донька  Прометея несла вогонь своїх поезій, цю іскру Божу, за життя людям, несе і зараз, устами нашими,її потомків. Пророчими стали слова великої Лесі Українки. Мрії її стали дійсністю, і сьогодні ми свідки здійснення мрій безсмертної доньки безсмертного народу.

Двадцять сім років тому, закінчилася одна із трагічних воїн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані. Рішення ввести радянські війська до Афганістану ухвалено 12 грудня 1979 року. Офіційна мета введення була - запобігти загрозі іноземногот військового втручання. Військове угруповання, яке офіційна радянська пропаганда називала винятково Обмеженим контингентом радянських військ, опинилося безпосередньо втягнутим у громадянську війну, що розгоралася в Афганістані, і стало її активним учасником. У конфлікті брали участь збройні сили уряду Демократичної Республіки Афганістан з одного боку і озброєна опозиція (моджахеди, або «душмани») - з іншого. Боротьба велася за повний політичний контроль над територією Афганістану. Моджахедам в ході конфлікту підтримку надавали військові фахівці США, ряд європейських

...

      24. 02. 2016 року відбулася зустріч студентів та викладачів кафедри економіки підприємства з виконавчим директором СФГ «Ігора Валька» Віктором Вальком, с. Стратин Рогатинського району Івано-Франківської області. Він розповів студентській молоді про особливості та реалії ведення аграрного бізнесу в сучасних умовах.

     Віктор Валько – успішний керівник, справжній господар і ефективний менеджер, який володіє управлінськими навичками і має вагомий практичний досвід.

     Під час свого виступу В. Валько спинився на сучасних можливостях ефективного розвитку фермерських господарств у країні. Фермер надав значну увагу питанню управління та організації діяльності підприємством і взаємовідносин із зарубіжними партнерами.

 Завідувач кафедри економіки підприємства,

к.е.н.,

...

23 лютого студенти інституту були запрошені в музей Б. Лепкого на зустріч з відомою поетесою Тернопільського краю – Олександрою Кара, яка розповіла про свою поетичну діяльність, свій суспільно – громадський  світогляд, а також декламувала свою поезію. Закінчилась зустріч цікавою дискусією між молоддю та поетесою. Студенти щиро подякували їй за безмежно великий дар поетичного слова.

20 лютого виповнилось два роки як трагічно загинув під час масового розстрілу у Києві на вул. Інститутській  студент нашого інституту Голоднюк Устим. В переддень сумної річниці студентська рада інституту та одногрупники Героя Небесої Сотні вирушили у Збараж щоб взяти участь у заходах із вшанування світлої памяті Устима та запалити заупокійну свічку  на його могилі.

 

 

 

 

Мово рідна, слово рідне,

Хто вас забуває,

Той у грудях не серденько,

А лиш камінь має.

 С. Воробкевич.

 21 лютого всі народи Землі відзначали Міжнародний день рідної мови. За недовгий час святкування дня рідної мови вже стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу.

Мова – це найбільший скарб народу. Це вона той інструмент, який єднає людей  однієї нації, робить їх єдиним цілим.

З нагоди свята студенти спільно з працівниками читального залу бібліотеки підготували флеш - моб: "Яке прекрасне рідне слово…" Студенти цитували вислови відомих людей про нашу рідну українську мову.

Бути добрим зовсім не важко:

важко бути справедливим.

                                     В.Гюгю

За рішенням 62-ї сесія Генеральної Асамблеї ООН (19.11.2009) 20 лютого проголошено Всесвітнім днем соціальної справедливості.  Ініціатива започаткування Всесвітнього дня соціальної справедливості належить урядові Киргизстану. Проект резолюції, співавторами якого виступили близько 80 держав, був прийнятий консенсусом. У документі підкреслюється, що соціальний розвиток і соціальна справедливість – необхідні умови підтримки миру і безпеки як всередині кожної окремої країни так і у взаємовідносинах між ними.

Боротьба за соціальну справедливість – доленосне завдання незалежної України. Без цього їй не здолати кризових явищ останніх років, не досягнути цивілізованого життя. Прикро, але в Україні сьогодні дуже багато несправедливості, що гальмує розвиток держави, породжує невдоволення владою та численні конфлікти. 

 Всесвітній день соціальної справедливості відзначається з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади та місцевого самоврядування,

...

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

Script_fotoAlbum

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ