Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

       
A
A
A

27 квітня у читальному залі Бережанського агротехнічного інституту відбулася науково – пізнавальна конференція «Пошанування пам’яті видатного Каменяра на Галичині у першій половині XX століття», присвячена 100-річчю пам’яті Івана Яковича Франка.

Організаторами конференції були Бережанський міський музей книги та відділ гуманітарної освіти, виховання і студентських справ. Конференція розпочалась коротеньким ознайомчим словом директора музею книги Л.В. Зінчук, після якого мали виступи завідувач відділу гуманітарної освіти, виховання і студентських справ Зайчук В.М. з темою: «Велична постать Івана Франка»; студенти групи ЕкО – 21Б Голод Ольга «Перепоховання Каменяра», Войтко Катерина «Пошанування роковин І.Я. Франка у 1926 році», Патра Тетяна «Творча спадщина Каменяра», Ребрик Наталя «Премія імені Івана Франка».  

...

30 років тому людство зіткнулося з однією із найстрашніших в своїй історії техногенною катастрофою – аварією на Чорнобильській атомній електростанції. З того часу слова «радіація», «вогняне пекло» залунали по новому. В їх сутність люди вкладали біль, страх, розпач та пам’ять, пам’ять на довгі роки, про події 26 квітня 1986 року.

Герої – ліквідатори аварії на Чорнобильській станції стали на захист населення від наслідків аварії, непорушною стіною відгородили нашу країну від радіації, не вагаючись відправлялись працювати в зоні зараження та виконували поставлені завдання, не шкодуючи своїх сил, здоров’я і навіть життя.

Писанка- це неповторне багатство....
Його треба берегти, як безцінний скарб!
Нам слід пишатися ним перед усім світом!
Олександр Довженко
 

27 квітня викладачі кафедр гуманітарних дисциплін та обліку і аудиту Островська Н.Д., Герчанівська С.В. провели відкриту виховну годину в групі О-31 Б на тему: «Великодні писанки». На захід було запрошено учнів 3 класу Бережанської загальноосвітньої школи № 3 (класний керівник Дідух М.П., вчитель трудового навчання Матвіїв М.Р.). Зі вступним словом до присутніх звернувся о. ВолодимирЗайчук. Студенти розповіли про історичні традиції святкування Великодня, релігійні обряди, пов’язані з писанкарством. Учні підготували інсценівку «Великодній кошик». Після цього відбувся майстер-клас виготовлення пасхальних яєць в техніці декупаж, який провела методист Бережанської станції юних техніків Івасіків М.І. Загалом захід був цікавим, атмосфера приємною.

 

...

20 квітня 2016 року на факультеті «Економіки і природокористування» був проведений круглий стіл на тему «Проблеми та перспективи формування інноваційного розвитку сільського господарства». Даний захід підготували к.е.н., доцент Ярема Л.В. та к.е.н., доцент Замора О.І.

У роботі круглого столу взяли участь викладачі кафедри економіки підприємства, студенти 3 курсу напрямів підготовки «Економіка підприємства» та «Облік і аудит».

Круглий стіл проходив у вигляді доповідей молодих науковців, до яких представлено презентації та відеоролики, з подальшим їх обговоренням. Усі представлені теми викликали зацікавленість учасників круглого столу. Кожен учасник заходу висвітлював своє бачення щодо існуючих проблем та висловлював

...

22 квітня в Національному університеті «Острозька академія» відбулась IX Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії 2016». Метою якої є підвищення інтересу студентської молоді до Біблії; виховання духовно багатої, національно свідомої особистості; залучення студентства до вивчення курсів духовно – морального спрямування; інформування педагогічної громадськості, батьків про предмети духовно – морального спрямування.

На олімпіаді були присутні представники з 13 областей України.

Вперше участь в олімпіаді брали студенти нашого навчального закладу: Скрипка Михайло – студент групи О – 31Б, Скіп Петро – студент групи ЕкО – 11Б. Керівник, старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Зайчук В.М.

Наші студенти достойно представили презентації та актуально розкрили тему олімпіади:

...

22 квітня – Всесвітній день Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Не могли оминути своєю увагою цю дату викладачі кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування Бережанського агротехнічного інституту, які провели  разом із студентами – екологами круглий стіл на тему «Наша Земля в наших руках».

ТИЖДЕНЬ КАФЕДРИ

ЗАГАЛЬНОІНЖЕНЕРНОЇ ПІДГОТОВКИ

Дата

Назва заходу Організатори Учасники Час і місце проведення
25.04.-29.04. Виставка науково-методичних видань кафедри Викладачі кафедри   301п, протягом тижня
26.04. Година цікавих експериментів з фізики к.ф.-м.н., доц. Лісняк П.Г. Студенти 1-2 курсів

ІІІ пара,

ауд. 310 п.

26.04. Виховна година приурочена до 30-ї річниці Чорнобильської трагедії

к.т.н.

Драган А.П.

М-21Б

ІV пара,

ауд. 9П

26.04. Конкурс на кращого електрозва-рювальника Гловин А.Л. Студенти факультету

ІV пара,

майстерні механічного факультету

27.04. Підсумкове засідання наукового гуртка

к.т.н.,

Клендій О.М., к.т.н.,

Стебелецька Н.М.

Учасники гуртка

ІV пара,

ауд. 9П

27.04. Конкурс на
...

21 квітня 2016 року професор кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого користування Захарів Орест Ярославович провів профорієнтаційну роботу в Рогатинському державному аграрному коледжі. Зустріч відбулася в актовій залі, за присутності понад 300 студентів. Під час презентації навчальної, наукової діяльності та виховної роботи у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» студенти коледжу довідалися про умови прийому, навчання, побуту, дозвілля і про освітні програми за якими навчаються бакалаври, спеціалісти та магістри. Дуже зацікавилися майбутні випускники коледжу міжнародною співпрацею навчального закладу із Жешівським Університетом, Технічно-гуманітарною академією в Бельско-Бялей і Природничим університетом в Любліні, та можливістю здобувати освіту в рамках програми

...

14 квітня 2016 р. науково-педагогічні працівники кафедр обліку і аудиту та економіки підприємства (Стемковська І.В., Христенко Г.М., Герчанівська С.В.) організували для студентів факультету «Економіки і природокористування» (гр. О-51С, О-31Б) екскурсію у корпорацію «Агропродсервіс», що розташована у селі Настасів Тернопільського району.

Екскурсію для гостей провів заступник генерального директора з кадрових питань Воробець Петро Петрович. Він розповів студентам про можливості та перспективи аграрного бізнесу у цей складний для України час.

20 квітня 2016 року в конференц – залі інституту відбулася зустріч з представником Бережанського районного військового комісаріату Богдановим Володимиром Юрійовичем та тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу комплектування та призиву ТОВК, майором Сирком Петром Євгеновичем, які розповіли студентам щодо строкової військової служби і військової служби за контрактом та акцентували увагу у наступній інформації:

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ ТА РОЗМІР ГРОШОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Розмір грошового забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом Високомобільних десантних військ

стрілець – 7 136 грн.;

старший водій – 7 400 грн.;

заступник командира взводу – 7 900

...

20 квітня 2016 року в конференц-залі нашого навчального закладу відбулася презентація книжки Миколи Лазаровича «Легіон українських січових стрільців», яку презентував сам автор. Зустріч розпочалася постановкою Романа Завадовича «Поки сонце сходить», яке підготували дитячий поетично-фолькльорний театр «Взори» під керівництвом Олени Різник. Театральне дійство, підготовлене юними учасниками  театру, відображало історичну долю України.

Професор Тернопільського ДТУ, доктор політичних наук, кандидат історичних наук, учасник АТО Микола Лазарович розповів про причини, що спонукали його до написання книги, розкрив трагедію «розшматованої української нації». Цікавою була його розповідь про історичну долю Українських Січових Стрільців, їх патріотичну місію, сподвижницьку, просвітницьку, освітянську діяльність в різних регіонах України. Також професор не оминув актуальних проблем сьогодення, акцентуючи

...

Організаційний комітет запрошує Вас узяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Актуальні питання енергетики та біотехнологій

  Матеріали конференції видаватимуться у вигляді збірника тез доповідей. Тези можуть бути написані українською, російською, англійською та польською мовами.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Секція 1. Енергозбереження та відновлювальні джерела енергії.

Секція 2. Організаційно – технічні проблеми енергетики.

Секція 3. Агроінженерія та біотехнології.

Секція 4. Електротехнології та апарати керування.

Секція 5. Математичне моделювання та комп’ютерно – інформаційні технології.

Секція 6. Енергетичний менеджмент та підприємництво.

Для участі у конференції необхідно до 5 травня 2016 року на електронну адресу оргкомітету подати тези доповіді.

E-mail: Ця електронна адреса захищена

...

Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’яток і визначних місць встановлено відзначати 18 квітня Міжнародний день пам’ятників та історичних місць, тому членами студентського наукового гуртка «Твердження й загадки історії» під керівництвом доцента, канд. іст. наук Троханяк Олександри Степанівни 19 квітня було підготовлено виступи про пам’ятки архітектури міст Чернівець, Львова і Києва. Викладачем Троханяк О.С. було розказано про традицію й історію походження та святкування Дня охорони пам’яток історії й культури та проілюстровано найкращі історико-архітектурні споруди України.

Зав. кафедри гуманітарних дисциплін

к.і.н., доцент Луговий Б.В.

Знання однієї мови дозволяє увійти в коридор життя,
знання двох мов відкриває вам усі двері у цьому коридорі.

Франк Сміт

Знання іноземних мов − це ключ до успіху в сучасному світі, де  спілкування іноземними мовами набуває все більшого значення. Інтерес до їх вивчення традиційно великий,  бо як відомо, хто володіє мовами, той володіє світом.Вивчення будь-якої іноземної мови розкриває перед нами нові можливості, робить наш духовний світ багатшим. Володіючи іноземною мовою, людина автоматично переходить на вищий соціальний ступінь, оскільки стає конкурентноспроможним претендентом на високооплачувану посаду. Іноземні мови покращують якість нашого життя у всіх її сферах.

14 квітня у групах ЕкО-11Б, Сп-11Б викладачами іноземних мов Н.М. Білан та Л.В. Кравчук було проведено інтелектуальну гру «Турнір знавців іноземних мов». Турнір розпочався лексичною грою «Асоціації» та  вікториною країнознавчого характеру. Після цього студенти поетапно виконували завдання, які дозволили

...

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

БАТІ

БАТІ