Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

       
A
A
A

Поселення у гуртожиток студентів нового набору буде проводитись з 29 серпня 2017 року. Усім студентам обов’язково пройти медичний огляд та надати медичну довідку коменданту гуртожитку.

При поселенні у гуртожитки вноситься плата за 10 місяців, з дозволу адміністрації інституту по семестрово або помісячно.

Звільняються від плати за проживання у гуртожитку: на 100% - діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти, один із батьків яких загинув у зоні АТО.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до керівництва гуртожитку за номером тел. 035 482-25-39

   
Шановні першокурсники!
1 вересня 2016 року о 11:00
Святкова церемонія "Посвята у студенти"

 

23 серпня 2016 року працівники нашого навчального закладу вшанували  День Державного Прапора та 25 річницю Незалежності України. Перший заступник директора  з навчальної і наукової роботи Русиняк М.О. привітав усіх присутніх зі святом, побажавши здоров’я, благополуччя та великих здобутків на благо розвитку нашої держави. Після чого відбувся молебень в каплиці інституту, який закінчився спільним виконанням духовного гімну «Боже великий, єдиний, нам Україну храни» та «Многоліттям» 

23.08.2016Р. О 11.00 ГОД. БІЛЯ КАПЛИЧКИ ІНСТИТУТУ ВІДБУДУТЬСЯ СВЯТКОВІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА 25-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.

ЗАПРОШУЄМО ВИКЛАДАЧІВ, ПРАЦІВНИКІВ ТА СТУДЕНТІВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ.

 

АДМІНІСТРАЦІЯ ІНСТИТУТУ

16 серпня 2016 року науково-педагогічними працівниками кафедри лісового і садово-паркового господарства відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України “Бережанський агротехнічний інститут” була проведена презентація завершеного проекту організації території Лановецького зоологічного парку місцевого значення “Лановецький зооботсад”.

Міській владі були представлені матеріали проектування: планово-картографічні матеріали, пояснювальна записка із деталізацією заходів щодо організації та благоустрою а також відеопрезентація 3D прогулянки у майбутньому парку.

Врезультаті презентації проекту та його обговорення було прийнято рішення щодо представлення його на виконавчому комітеті міської ради та поетапного втілення в

...

Філіал кафедри військової підготовки НУБіП України при Бережанському агротехнічному інституті в термін з 25.08.2016р. по 31.08.2016р. оголошує додатковий набір для студентів, що навчаються за ОКР - бакалавр (3-й курс) на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Навчання на протязі 2-ох років, платне. Оплата по семестрова.

Детальніше за телефоном +380674221279.

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ