Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

       
A
A
A

До уваги студентів, які бажають проходити стажування
у 2018-2019 навчальному році!

13 вересня 2018 р. о 14.00 в ауд. 209 головного корпусу відбудеться презентація програми стажування студентів у Швейцарії, яка передбачає проходження практики на сучасних автоматизованих фермерських господарствах (4-18 місяців), участь у виїзних семінарах та екскурсіях, а також сприяє покращенню рівня володіння німецькою мовою та розширенню досвіду у галузі сільського господарства.

Запрошуємо усіх бажаючих студентів ознайомитися з умовами програми стажування за кордоном!

20 вересня 2017 року відбудуться збори трудового колективу по обранню претендента на посаду директора ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут».

Реєстрація делегатів розпочинається

о 11.30 год. актова зала інституту

9 вересня 2017 року відбудеться панахида за жертвами депортації з Лемківщини, Надсяння, Підляшшя,

Холмщини та Західної Бойківщини

в 1944-47 та 1951рр.

Початок о 12.00 годині біля пам’ятного знаку депортації по вулиці Івана Франка в м. Бережани (біля кінотеатру).

На цьому тижні відзначається 75-та річниця трагедії Бабиного Яру, зокрема, 29 вересня 1941 року в окупованому німецькими загарбниками Києві відбулися численні розстріли.

Під час німецької окупації Києва у 1941-1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів нацистами євреїв та ромів, радянських військовополонених, в'язнів Сирецького концтабору, членів Організації українських націоналістів та інших. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, там розстріляли майже 34 тисячі євреїв. Усього протягом двох років у Бабиному Яру було розстріляно від 100 до 150 тисяч осіб, дві третини з яких були євреї.

29 вересня 2016 року наш навчальний заклад  долучився до всеукраїнського вшанування цієї скорботної дати. В капличці інституту о.Володимир відслужив панахиду по вшануванню жертв Бабиного Яру, в якій взяли участь наші

...

 28 вересня у актовій залі нашого інституту відбулася урочиста подія – «Естафета талантів», яка проводилася за участю першокурсників, їхніх кураторів, студенів та викладачів інституту. У святковій залі панувала атмосфера радості, гумору та чудового настрою. Ведучі – Войчак Лідія та Крук Віталій, привітали усіх присутніх. З найкращими побажаннями зі сцени лунали щирі слова заступника директора з навчальної та наукової роботи – Русиняка Михайла Омельяновича. Цікавими були відео-представлення груп Ео-11Б куратор Гловин Надія Миронівна, ЕкО-11Б куратор Габор Володимир Семенович, МСп-11Б куратор Стебелецька Наталя Миронівна. Окрім цього, студенти показали свої вокальні таланти та комічні здібності. Група Е-11Б куратор Калиній Ірина Василівна своє представлення подала у вигляді віршованої розповіді.

Сміх, веселощі та затишна

...

30 вересня 2016 року о 12.00 год.

в конференц-залі інституту відбудуться урочистості присвячені

Дню працівників освіти

Адміністрація інституту

28 вересня 2016 р. відбулося перше засідання Студентського наукового гуртка кафедри економіки підприємства "Сучасний економіст". Науковий керівник гуртка – к.е.н., доцент Замора О.І. ознайомила студентів із планом роботи наукового гуртка на 2016-2017 н.р. та довела до відома основні організаційні питання. На засіданні обрали старосту гуртка Бендзак Т. (Ек 51 М) та її заступника – Карабина І. (Ек-41Б).

Участь у роботі гуртка дає змогу молодим людям реалізувати свій творчий та науковий потенціал. Завдяки активності студентів, власна плідна праця разом з науковими керівниками (їхня підтримка та професіоналізм) сприяють формуванню команди молодих вчених.

Діяльність гуртка спрямована на задоволення творчих та наукових інтересів студентів інституту, а також формування особистості молодого вченого.

Завданням наукового гуртка є

...

29 вересня -День пам'яті жертв Бабиного Яру

Бабин Яр - урочище на північно-західній околиці Києва, яке у період окупації Києва німецькими військами стало місцем масових страт і поховань. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган, підпільників, партизанів, націоналістів, заручників.

Трагедія Бабиного Яру є спільною для всіх, хто живе в Україні. Вона немає національних ознак чи терміну давності, і наш обов’язок – не лише з гідністю вшанувати пам’ять загиблих, але й не дати забути молодому поколінню, скільки крові було пролито на цій землі. Адже, лише пам’ятаючи історію, можна зрозуміти ціну справжнім цінностям – життю і свободі людини.

В читальному залі до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру експонується книжкова виставка "Подих вічного болю".

...

Шановні бібліотекарі!

Сердечно вітаєм Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Професія бібліотекаря була і залишається однією з найбільш затребуваних суспільством. Недарма ваша терпляча, безкорисна праця викликає глибоку повагу і захоплення. Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її працівники — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

Нехай це свято принесе у Ваш колектив гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами.

Від усієї душі бажаємо Вам і надалі залишатися теплим вогнищем культури і наснаги. Здоров'я, щастя, добра, процвітання, миру і благополуччя Вам і вашим родинам!

З повагою адміністрація та

...

 

«Знання однієї мови дозволяє увійти в коридор життя,
знання двох мов відкриває вам двері в цьому коридорі».
                                                                                 Франк Сміт
 

26 вересня відзначається «День європейських мов», як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Це свято досить молоде. Його виникнення пов'язане з тим, що нове тисячоліття ЮНЕСКО оголосило століттям поліглотів. І в перший рік 21 століття відбулося перше святкування «Дня європейських мов». Ініціаторами створення такого свята у свій час виступили Європейська комісія і Рада Європи. І не випадково, адже саме зараз приділяється велика увага мовній різноманітності. Щороку зникає кілька національних мов. І таке свято, як «День

...

19 вересня в актовій залі відбулися вибори голови Студентської ради інституту. На зборах студенти заслухали звіт голови Студентської ради Шипули Юлії, яка ознайомила усі присутніх про роботу студентської ради за 2015-16рр.

Наступним етапом відбувалося обрання нового голови Студентської ради. Колективом студентів було запропуновано такі кандидатури:

Войчак Лідія,  Крук Віталій,  Шипула Юлія,  Дзезоль Ігор

18 вересня викладачі наших начальних закладів відвідали студентів, які проживають в гуртожитку та провели з ними культурно - просвітницькі бесіди. Викладач інституту Герасимів Зоряна Миколаївна провела бесіду на тему: « Екологічні проблеми нашого краю» з жильцями 3-го поверху. Викладачем коледжу  Фик Жанною Михайлівною, була проведена розмова із студентами 5-го поверху, щодо покращення англійської мови та безпроблемним виїздом за кордон.

Виховна робота в гуртожитку направлена на розвиток гармонійної, обізнаної людини.

Вітаємо старшого викладача кафедри загальноінженерної підготовки

Горотя Євгена Васильовича

з присвоєнням почесного звання "Заслужений науково – педагогічний працівник НУБіП України".

Бажаємо Вам подальших професійних успіхів та здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ