Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

       
A
A
A

ВП НУБіП України

“Бережанський агротехнічний інститут”

ОГОЛОШЕННЯ

10-11 травня 2018 року о 10 годині в конференцзалі інституту           

відбудеться

VII«Фестиваль студентської науки – 2018»,

приурочений 120-річчю НУБіП України та «Дню науки».

Запрошуються всі бажаючі

                              Оргкомітет

Коли парубок унадився до дівчини, то від нього ні рогачем, ні батогом не відіб’єшся. Не вірите – переконайтеся самі – поринушви у світ барвистого українського колориту з музикою, запальними танцями, піснями…

11 травня о 14.00 год. у приміщенні Бережанського районного будинку культури відбудеться музична комедія-жарт «Як наші діди парубкували» за участю Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка за п'єсою Володимира Канівця. Режисер народний артист України Олег Мосійчук

Вартість квитка – 30 грн 

31 травня 2016 року в актовій залі Тернопільської обласної державної адміністрації  відбулося засідання колегії управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження. З доповіддю виступив директор ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» професор Павліський Василь Михайлович.

Для учасників колегії було представлено сучасний стан розвитку біогазових технологій у країнах Євросоюзу, зокрема Німеччині, Данії, Австрії та Швейцарії. Запровадження сучасних технологій виробництва біогазу із рослинної сировини на спеціалізованих  підприємствах дозволить покращити енергозабезпечення регіону, створити додаткові робочі місця в сільській місцевості.

Ця технологія дає можливість використовувати побічну продукцію, а саме – органо-мінералізоване добриво, вуглекислий газ і теплову енергію, у

...

27 травня 2016 року НУБіП України відзначив 118-й День народження. До свята  долучились факультети, навчально-наукові інститути, відокремлені підрозділи дружної родини під назвою НУБІП.    З привітальним словом звернувся до присутніх ректор університету Станіслав Ніколаєнко, а гості свята, виступаючи, зазначили, що університет входить до десятки кращих університетів України. Після прес-конференції почесні гості оглянули презентації факультетів, ННІ та відокремлених підрозділів.

 

 Бережанський агротехнічний інститут презентував свої досягнення у напрямках наукової, навчально-методичної, культурно-виховної та спортивної роботи, а також продукцію власного виробництва.

Сьогодні 26 травня 2016р. у ВП НУБіП України "БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ" розпочала роботу МІЖНАРОДНА  НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ та тему "Актуальні питання енергетики та біотехнологій". В конференції беруть участь наукові школи України, Австрії, Німеччини, Польщі, Росії, Білорусії. 
Загалом, більш ніж 150 представників, надали результати своїх досліджень для публікації в збірнику наукових праць "Вісник Національного університету біоресурсів і природокористування України"  серед яких, близько 50 докторів наук та академіків академії наук. 
Окрім університетської науки, представлені розробки науково-дослідних оргагізацій, а саме: Інститут електродинаміки та теплофізики Національної академії наук України, Інститут механізації і електрифікації Національної академії аграрних наук України.
 
...

З 25 по 30 квітня 2016 року на агроінженерному факультеті проходив тиждень кафедри загальноінженерної підготовки. В рамках тижня кафедри викладачами проведено ряд навчально-методичних та культурно-виховних заходів.

Зокрема, проведено виставку науково-методичних та наукових праць викладачів кафедри.

26 квітня к.ф.-м.н. доцент Лісняк П.Г. провів годину цікавих експериментів з фізики для студентів 1-2 курсів усіх напрямів підготовки. Було продемонстровано ряд дослідів які демонструють явища інерційності, поверхневого натягу, теплообміну, електромагнетизму та ін. Студенти висували гіпотези для пояснення даних явищ, та брали активну участь в обговоренні.

К.т.н. Драган А.П. провів виховну годину приурочену до 30-ї річниці Чорнобильської трагедії. Студентам демонструвався фільм «Битва за Чорнобиль» та проводилось його обговорення.

Старші

...

Як помру, то поховайте
Мене на могилі,
Серед степу широкого,
На Вкраїні милій,

Щоб лани широкополі,
І Дніпро, і кручі
Було видно, було чути,
Як реве ревучий...

 

22 травня - важлива дата  для кожного українця. У цей день прах Тараса Григоровича Шевченка, згідно з його заповітом, було перепоховано в Україні.

20 травня студентська молодь нашого інституту взяла активну участь у загально – міських заходах, урочисто вшанувавши 155-ту річницю перепоховання Великого Кобзаря. Заходи відбулися на центральній площі міста, біля пам’ятника Тарасу Григоровичу. 

27 квітня 2016 р. відбулася урочиста «Остання пара» випускників напряму підготовки «Економіка підприємства». Студенти підготували святкову програму на котру запросили викладачів. Випускники підготували цікаві конкурси та інші сюрпризи для своїх наставників. Ведучими заходу були Крупий Інна та Семчишин Віталій.

Завершилась «Остання пара» побажаннями від викладачів успішної реалізації своїх професійних вмінь та навичок. Студенти подякували викладачам та адміністрації за візит на свято, а також за активну участь у конкурсах.

Свято вдалося на славу! Було весело, цікаво, неординарно і святково!

Остання пара групи Ек-41Б надовго запам’ятається усім викладачам.

Ми пишаємося тим, що виховали таких чудових, здібних, цікавих та веселих молодих людей. Сподіваємося, що роки навчання в інституті стануть для Вас впевненим стартом у майбутнє життя!

Перегляди: 1042

20.05.2016 року у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» відбувся інвестиційний форум по розвитку Бережанського району Тернопільської області.

У форумі приймали участь директор інституту, керівництво області, району і міста, президент торгової палати США в Україні п.Гундер А.І., представники польського бізнесу.

На форумі велику увагу було приділено інвестиціям в нетрадиційні джерела енергії. Директор інституту презентував наукові доробки в галузі виробництва біогазу з біомаси.

Вітаємо учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» 2015/2016 навчального року

У Тернопільському національному економічному університеті 11-13 травня 2016 року відбувя ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

В олімпіаді взяли участь студенти з 73 провідних вищих навчальних закладів України (133 учасники).

Під час проведення олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання, що охоплювали дисципліни: „Фінансовий облік”, „Управлінський облік”, „Аналіз господарської діяльності ”, „Аудит”. Тестові завдання виконувалися студентами у залі електронних ресурсів з використанням програми для комп’ютерного тестування MyTest.

Журі визначило переможців та кращих

...

Вітаємо магістра групи Е-51М факультету “Енергетики, автоматики та енергозбереження» Студенного Сергія Михайловича, якийзайняв ІІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва», яка проходила 11-13 травня 2016 р. у Львівському національному аграрному університеті. 

 

У третій четвер травня українці відзначають День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

День вишиванки – свято національної та духовної єдності, адже об’єднує українців незалежно від країни, місця проживання, мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

Це – всеукраїнське, а з 2014 року – міжнародне свято, покликане зберегти вишиту сорочку як матеріальну та духовну спадщину українського народу. Українська вишиванка є унікальним явищем в плеяді національного вбрання європейців, вона вирізняється багатоманітністю технік вишивки (понад 300), крою, орнаментів. Разом з тим, вишиванка є не тільки традиційною частиною гардеробу українців, а нашим національним символом – символом боротьби за незалежність, символом нескореності, незламності духу, символом надії та любові, органічна складова життя та культури українців.

...

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ