Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

       
A
A
A

19 червня 2018 року о 12.00 год. 

на меморіальному кладовищі жертв Першої світової війни м. Бережани

відбудеться перепоховання останків тіл учасників боїв на горі Лисоня за участю закордонної делегації, духовенства області та високопосадовців нашої держави.

Запрошуємо викладачів, працівників і студентів взяти участь в історичній для Тернопільщини події.

20 червня 2017 року представники патрульної поліції м. Тернополя зустрілися з керівництвом нашого навчального закладу з метою профорієнтаційної роботи та сприянні кадрового забезпечення патрульної поліції випускниками військової кафедри.

Для того, щоб потрапити на конкурс необхідно подати анкету. Заповнюють її в електронному вигляді, а набір необхідних документів треба буде подати безпосередньо робочій групі, яка працюватиме в Управлінні патрульної поліції Тернополя, що на вулиці Котляревського, 24.

Робочі групи Бережанського агротехнічного інституту (к.т.н. Русиняк М.О. та к.пед.н., доц. Качурівський В.О.) та Бережанського агротехнічного коледжу (Лещишин О.М., Михайлишин М.С. та Штогрин С.С.) взяли участь у роботі семінару-тренінгу «Освітні сервіси Microsoft для університетів», який відбувся на факультеті інформаційних технологій НУБіП України. Серед учасників - викладачі та відповідальні за впровадження ІКТ регіональних навчальних закладів НУБіП України, факультетів та інститутів, науково-педагогічні працівники факультету інформаційних технологій.

Семінар відкрив вітальним словом проректор з навчальної та виховної роботи, академік Сергій Кваша. Він виказав впевненість в необхідності перебувати в тренді новітніх інформаційних технологій, йти в крок за розвитком сучасних інформаційних технологій в освіті, не

...

27 травня 2016 р у Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся гала-концерт  XXXV Міжнародного фестивалю художньої творчості «ГОЛОСІЇВСЬКА ВЕСНА-2016» на якому були відзначені учасники художньої самодіяльності нашого навчального закладу. Зокрема дипломами різних ступенів відзначені:

  • Духовий оркестр
  • Народний аматорський студентський хор
  • Танцювальний колектив "Натхнення"
  • Оксана Ткачова - номінація "Вокал"
  • Оксана Ткачова та Інна Крупій - номінація "Вокал"
  • Ярина Лихолат - номінація "Вокал"
  • Інна Крупій - номінація "Вокал"

19 червня 2016 р у дворику монастиря оо. Бернардинів м. Бережан з ініціативи та організації представників проекту «Резонанс запрошує» відбулася церемонія нагородження «В України є майбутнє» талановитої молоді Бережанщини – лауреатів і дипломантів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів 2015-2016 рр. Під час церемонії учасники мали змогу послухати твори у виконанні соліста Тернопільської обласної філармонії Володимира Шагая, камерного оркестру Тернопільського музучилища (керівник Тарас Видиш) та переглянути фотовиставку Володимира Неділька «Моя візія Бережан». Наш навчальний заклад також був відзначений нагородою «Мистецька Бережанщина – 2016» за примноження культурних надбань України.

...

14-17 червня 2016 року на базі Подільського державного аграрно-технічного університету (надалі ПДАТУ) відбувся XVIII зліт студентських лідерів аграрної освіти, який об’єднав понад 400 студентів-відмінників навчання, іменних стипендіатів вищих аграрних навчальних закладів, які одержують стипендії Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України, видатних учених, громадських діячів та стипендіатів від агрохолдингів за найкращі досягнення у навчанні. Учасниками зльоту, які представляли наш заклад були Скрипка Михайло (відмінник навчання) та Щенсний Андрій (активіст студентської самоврядування).

 

08.06.2016 р. відбулася еколого-просвітницька екскурсія до Галицького національного природного парку (Івано-Франківська обл.) із студентами - екологами першого курсу. Екскурсія була організована к.геогр.н., доцентом кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування Колодницькою Р.В. для ознайомлення майбутніх екологів з природним заповідним об’єктом, як основною формою збереження природних комплексів.

Екскурсія була проведена кваліфікованим екскурсоводом Галицького НПП Голійчуком Іваном Васильовичем. Він розповів студентам про організацію роботи Галицького НПП, сучасні проблеми та плани на майбутнє і перспективи розвитку.

Студенти ознайомились із структурою парку, оглянули його

...

6-8 червня 2016 року в Бережанському агротехнічному інституті на кафедрі  екології , охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування пройшов захист дипломних робіт освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр».

Активно працювала Державна екзаменаційна комісія на чолі з Рибалко Юлією Володимирівною, кандидатом педагогічних наук, доцентом.

Студенти-екологи  підняли дуже важливі екологічні теми, зокрема, міжнародна співпраця і еколого – економічні проблеми сучасності та механізми активізації участі України в їх вирішенні, основні напрямки утилізації відходів сільського господарства, проблеми управління природними ресурсами, стан та збереження біорізноманіття, джерела  забруднення атмосферного повітря, ґрунтів та прісних вод, та окреслили основні шляхи вирішення цих проблем, та інші.

Захист дипломних робіт пройшов на високому рівні. За зазначений період було

...

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ