Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
A
A
A

Підсумки І етапу Всеукраїнських студентських Олімпіад з навчальних дисциплін, напрямів або спеціальностей

Вітаємо переможців першого етапу Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальних дисциплін, напрямів та спеціальностей серед студентів інституту. Олімпіади відбулися згідно наказу директора 45-С від 9 лютого 2016 року за сприянням деканів та завідувачів кафедр. В результаті Олімпіад оргкомітет підвів підсумки, та відправив анкети студентів переможців першого етапу олімпіади до базових вищих навчальних закладів з проведення другого етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади, які проводитимуться в квітні-травні місяці поточного року.

Переможці І етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», які рекомендуються для участі у ІІ етапі Олімпіади. 

 

Прізвище, ім’я, по батькові студента Група Заняте місце

Назва навчальної

дисципліни, напряму або спеціальності з якої проводиться Олімпіада

Місце та час проведення ІІ етапу Олімпіади  
1 Братусь Леся Андріївна

О-41Б

І

За спеціальністю

«Облік і аудит»

м. Тернопіль, ТНЕУ,

11-13 травня 2016р.

 
2 Хом’як Анна Любомирівна О-41Б ІІ  
3 Ликтей Галина Володимирівна Ео-41Б І За спеціальністю «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» Харківський національний університет міського господарства ім.О.М. Бекетова  
4 Курик Христина Сергіївна Ек-51М І З дисципліни «Міжнародна економіка»

Національний університет «Львівська політехніка»,

30 березня 2016р.

 
5 Прийдун Павло Володимирович Ек-51С І З дисципліни «Фінансовий менеджмент»

Луцький національний технічний університет,

26 березня 2016р.

 
6 Фурман Марія Вікторівна Ео-31Б І З дисципліни «Агроекологія»

Львівський національний аграрний університет

5-7 квітня 2016

 
7 Семчишин Ірина Віталіївна Ео-31Б ІІ  
8 Мартищук Дмитро Дмитрович Ео-31Б ІІІ  
9 Полякова Олена Олегівна Ео-11Б І З дисципліни «Біологія»

Миколаївський національний аграрний університет

13-15 квітня 2016

 
10 Савчук Володимир Іванович Сп-41Б І За напрямом підготовки «Лісове та садово-паркове господарство»

Уманьський національний університет садівництва

13 квітня 2016р.

 
11 Годованець Марія Михайлівна Сп-31Б ІІ  
12 Логаза Андрій Михайловис М-51С І За напрямом підготовки «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств»

Кіровоградський національний технічний університет

20 квітня 2016р

 
 
 
13 Джуглей Тарас Ігорович М-51С ІІ  
14 Леськів Микола Ігорович М-51С ІІІ  
15 Березка Станіслав Ігорович М-21Б І З дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання»

Миколаївський національний аграрний університет

5-8 квітня 2016р.

 
16 Куждеба Віталій Анатолійович М-21Б ІІ  
17 Луців Павло Романович М-21Б ІІІ  
18 Пригода Петро Петрович Е-41 Б І За напрямом підготовки «Енергетика та електротехнічні системи в АПК»

Львівський національний аграрний університет

11-13 травня 2016р.

 
19 Савенюк Роман Миколайович Е-22СК ІІ  
20 Токмина Павло Іванович Е-22СК ІІІ  
21 Щербій Василь Ігорович Е-51С І За спеціальністю «Енергетика с/г виробництва»

Львівський національний аграрний університет

11-13 травня 2016р.

 
22 Студенний Сергій Михайлович Е-51М ІІ  
23 Кисіль Ігор Ігорович Е-51С ІІІ  

Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм успіхів у ІІ етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади!

Завідувач підрозділу наукової роботи студентів
к.т.н., доцент  Диня В.І. 

Корисні посилання

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини




Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ