Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

Стажуванням за кордоном

Студенти Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанського агротехнічного інституту» мають чудову можливість пройти стажування/літню практику за кордоном за своєю спеціальністю і одночасно удосконалити знання іноземної мови. Під час стажування студенти не тільки розширюють набуті знання й вдосконалюють практичні навички, але й знайомляться з культурою іншої країни, з методами ведення пацієнтів у клініках і, нарешті, зав’язують знайомства зі своїми колегами з різних куточків світу.

Всі програми стажування розраховані на те, щоб майбутні фахівці отримали необхідні знання і досвід для впровадження його потім в своїй діяльності на батьківщині.

На сьогоднішній день у ВП НУБіП України «БАТІ» діють наступні програми стажувань:

1. Стажування студентів за програмою Agrimpuls.

Agrimpuls є підрозділом швейцарського фермерського Союзу. Метою практики є сприяння інтеграції національної аграрної освіти до світового освітнього простору на основі закріплення теоретичних знань студентів та вивчення практичного досвіду ведення сільського господарства; оволодіння студентами передовими технологіями вирощування, переробки та реалізації сільськогосподарської продукції; вивчення досвіду застосування сучасної техніки та набуття практичних навичок роботи з нею.

Відбір студентів для проходження практики за кордоном проводився на конкурсній основі. До участі у конкурсному відборі допускалися студенти 2-3 курсів 

2. Стажування студентів у Німеччині за програмою ZAV.

Державна програма, яка дає можливість студентам очної форми навчання впродовж літніх і зимових канікул жити і працювати в Німеччині.

3. Стажування студентів у Австрії.

Програма стажування в Австрії дозволяє здійснювати діяльність у різних сферах сільського господарства.

4. Стажування студентів у Польщі.

Програма стажування  дає можливість студентам   поїхати на практики під час літніх канікул зі збирання та сортування різних фруктів (в основному, ягід) або овочів.

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ