Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

...В серці мала те, що не вмирає...

Лариса Петрівна Косач… Леся Українка… Хіба жила на світі ще така жінка, в серці якої поєдналися б така мужність, така геніальність, такий вогонь і розум, така пристрасна любов і така відданість народові та Батьківщині? Ні. Другої такої на світі не було. Вогонь пісень Лесі Українки палає уже майже півтора століття.

Це незгасимий  вогонь  таланту,  справжнього,  від  Бога.  Донька  Прометея несла вогонь своїх поезій, цю іскру Божу, за життя людям, несе і зараз, устами нашими,її потомків. Пророчими стали слова великої Лесі Українки. Мрії її стали дійсністю, і сьогодні ми свідки здійснення мрій безсмертної доньки безсмертного народу.

 25 лютого студенти Бережанського агротехнічного інституту відвідали у Бережанському  музеї книги лекцію на тему «Леся Українка. Все життя боротьба», присвячену 145 річниці від дня народження талановитої української поетеси.

Цікавою та пізнавальною була розповідь наукового співробітника музею Ярослави Мазурак про життєвий шлях та творчість геніальної поетеси.

Справді безсмертного, якщо має таких геніїв як Леся Українка, і якщо навіть після смерті живуть вони віки в пам'яті народній:

           Так! Ти жива! Ти будеш вічно жити,
             Бо в серці мала те, що не вмирає!

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Актуальності

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною