Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

Тиждень спеціаліста: "Відновлювальна енергетика та енергоефективність у ХХ1 столітті".

velУ сучасному світі, що бурхливо розвивається, особливо коли доступ до інформаційних технологій випередив навіть найоптимістичніші прогнози і продовжує дивувати нашу уяву, енергетика залишається і ще тривалий час залишатиметься тією базовою галуззю, на фундаменті якої розвиватимуться як традиційні, так і найпрогресивніші напрями економіки та досягнення людства.

Тому професія енергетика дуже затребувана в теперішній час, адже енергією ми будемо користуватися завжди, а для належної її експлуатації наявність енергетика на підприємстві, організації необхідна. Це важливо не тільки з точки зору правильної експлуатації, виконання ремонту і технічного обслуговування обладнання, ефективності праці, а й з точки зору техніки безпеки. Електроенергія і енергія атома – це одні з самих небезпечних сфер. Одна неточність, і наслідки можуть мати величезні масштаби.

Професія енергетика вимагає високого рівня відповідальності. Це люди, здатні приймати складні рішення і брати на себе відповідальність за їх реалізацію.

З метою кращого інформування студентів факультету енергетики та електротехніки бібліотека проводить з 25 березня по 29 березня тиждень спеціаліста:"Відновлювальна енергетика та енергоефективність у ХХ1 столітті".

До уваги студентів-енергетиків працівниками бібліотеки підготовлена тематична підбірка книжкових видань нових надходжень:"Енергетика-рушій економіки України"

Рекомендаційні списки статей періодичних видань: "Електроенергетика України – проблеми і реалії", "Гідроенергетика України", "Енергетична безпека України", "Вітрова енергетика. Використання енергії вітру", "Використання сонячної енергії", "Біоенергетика і сталий розвиток сільських територій", "Альтернативні джерела енергії".

Підготовлений бібліографічний огляд статей періодичних видань:"Економія і бережливість справа кожного"

Виставка періодичних видань:"Енергія – одна з необхідних умов існування людського суспільства".

Наукові та методичні праці викладачів факультету:"Енергія навколо нас"

                                                                   Бібліотекар Купа Г.П.

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Актуальності

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною