Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

XVIII зліт студентських лідерів аграрної освіти

14-17 червня 2016 року на базі Подільського державного аграрно-технічного університету (надалі ПДАТУ) відбувся XVIII зліт студентських лідерів аграрної освіти, який об’єднав понад 400 студентів-відмінників навчання, іменних стипендіатів вищих аграрних навчальних закладів, які одержують стипендії Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України, видатних учених, громадських діячів та стипендіатів від агрохолдингів за найкращі досягнення у навчанні. Учасниками зльоту, які представляли наш заклад були Скрипка Михайло (відмінник навчання) та Щенсний Андрій (активіст студентської самоврядування).

 

 Даний захід проходив під патронатом Міністерства освіти і науки України.  В перший день зльоту учасники ознайомилася з ПДАТУ, далі відбули урочисте відкриття та святковий концерт “Вас вітає ПДАТУ ”. Наступного дня усіх чекала цікава та насичена програма. Студентські лідери нашого навчального закладу доповідали в дискусійних клубах: Скрипка Михайло (“Розвиток сільських територій, налагодження співпраці з малим та середнім бізнесом”), а Щенсний Андрій (“Студентське самоврядування: центральна фігура якісних перетворень у вищій освіті”). Взяли участь в засіданні об’єднаної ради студентського самоврядування та відвідали цікавий, пізнавальний та актуальний психологічний тренінг стимулювання особистісного зростання студентів, майстер-клас “Стиль сучасного лідера”.  Під вечір було проведена екскурсійна програма “Квітка на камені” по історичних об’єктах Старого міста, також в Старому замку проведена молодіжна фієста “Під зорями Старого замку” та  святкова вечеря у стінах замку. Учасники відправились на підприємство “Український кристал”, де була проведена екскурсія, роздача різноманітних смаколиків та взяли участь у квесті по історичних місцях міста “Дізнайся більше про Кам’янець на Поділлі”, а також у флешмобі “Зліт - 2016”.  Після вечері всі учасники зльоту відвідали українську дискотеку “У дружньому колі “Аграрварду”” у CITYCLUB. Перед від’їздом додому відбулось урочисте закриття зльоту. 

Даний захід дійсно сприяє підтримці талановитої та обдарованої молоді, її самореалізації та утвердженню особистості у сучасному суспільстві, яке підтримує Міністерство освіти і науки України та Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Актуальності

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною