Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

Освітні сервіси Microsoft для університетів

Робочі групи Бережанського агротехнічного інституту (к.т.н. Русиняк М.О. та к.пед.н., доц. Качурівський В.О.) та Бережанського агротехнічного коледжу (Лещишин О.М., Михайлишин М.С. та Штогрин С.С.) взяли участь у роботі семінару-тренінгу «Освітні сервіси Microsoft для університетів», який відбувся на факультеті інформаційних технологій НУБіП України. Серед учасників - викладачі та відповідальні за впровадження ІКТ регіональних навчальних закладів НУБіП України, факультетів та інститутів, науково-педагогічні працівники факультету інформаційних технологій.

Семінар відкрив вітальним словом проректор з навчальної та виховної роботи, академік Сергій Кваша. Він виказав впевненість в необхідності перебувати в тренді новітніх інформаційних технологій, йти в крок за розвитком сучасних інформаційних технологій в освіті, не втратити темпи четвертої інформаційної революції.

Основним доповідачем була керівник відділу Microsoft по роботі з ВНЗ України Наталія Дорош. ЇЇ доповідь була присвячена основним трендам, тенденціям та трансформаційним процесам в освіті. Червоною лінією доповіді було ознайомлення із передставників вузів зі стратегією роботи інноваційного хмарного сервісу Office 365. Жвавий інтерес викликало питання спільного використання текстових документів декільками користувачами, як одного з елементів командної роботи над визначиним проектом. Також зацікавленість викликали питання організації спільноти вузу, організації та плануванні роботи викладача, робочих зошитів та інших додатків Office 365. 

 

Прикладами впровадження інноваційного хмарного сервісу Office 365 для організації спільної роботи та навчання в Донецькому національному університеті в режимі онлайн вебінару поділився Олег Іванович.

Після перерви на каву відбулась друга частина семінар-тренінгу за темами «Office 365 & Azure», який модерував Роман Рудюк, та «Open EX+ Microsoft Imagine Academy» під модераторством Наталії Дорош.

 


Зав. кафедри інформаційних технологій та вищої математики 
Володимир Качурівський

 

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Актуальності

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною