Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

Святкування Дня працівника освіти

Останнім акордом вересневої мелодії відбулося урочисте вшанування викладачів з Днем працівників освіти 30 вересня 2016 року року у конференц-залі нашого інституту. З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор інституту, заслужений машинобудівник України, професор Павліський В.М., який висловивусім викладачам інституту щиру вдячність за плідну, творчу, самовіддану працю, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, яке вони дарують своїм студентам та побажав і надалі наукових та творчих звершень. Гість свята - голова обласної ради Профспілок  Кащишин О.В. привітав освітян з їх професійним святом та вручив грамоти директору  Павліському В.М. від Тернопільської обласної ради та обласної ради профспілок. Обласна рада профспілок також відзначила грамотами викладачів Романа Б.Є., Тиманську О.Б., Гурко Л.Т.

 

Голова профспілкового комітету нашого навчального закладу Зайчук В.М. зачитав святковий наказ та вручив грамоти педагогам за сумлінну працю, а також з глибокою повагою звернувся до освітян - ветеранів педагогічної справи, подякувавши їм забагаторічну педагогічну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток нашого інституту.

До святкових урочистостей долучились наші студенти. Свої пісні викладачам подарували Гадуп’як Оксана, Скрипка Михайло та Голембйовська Інна. А чудовий та зворушливий вальс у виконанні Синишина Богдана та Марущак Роксолани викликав хвилю овацій та захоплення. Комічна сценка «Гуцульська школа» у виконанні активістів Студентської ради інституту викликала у всіх присутніх море посмішок та веселий настрій. Голова Студентської ради Войчак Лідія висловила щиру подяку за невтомну працю викладачів та привітали їх зі святом від імені всього студенства.

Шану вашій праці!

Шану вашій долі

Віддаємо ми в цей день

Хай рясним буде суцвіття

В тім саду, що ви садили,

Зичимо миру, довголіття!

Радості й сили.

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Актуальності

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною