Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

Зустріч студентства з центром правової допомоги

20 жовтня в нашому навчальному закладі відбулася зустріч викладачів та студентів перших курсів з представниками Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги.

Відповідно до статті 11 Закону України «Про охорону дитинства» предметом основної турботи та основним обов’язком батьків є забезпечення інтересів своєї дитини. Законодавством закріплені обов’язки батьків щодо виконання та розвитку дитини. 

Безоплатна вторинна правова допомога включає такі види правових послуг:

- Захист від обвинувачення;

- здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

- складення документів процесуального характеру.

Що потрібно для звернення до центру правової допомоги?

  1. Зателефонувати до найближчого центру правової допомоги або до операторів гарячої лінії безоплатної правової допомоги.
  2. Проконсультуватися з центром правової допомоги щодо права на правову допомогу за рахунок держави, часу візиту та необхідних документів, які треба взяти із собою для попередньої консультації.
  3. Скласти письмове звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги, завітавши до центру правової допомоги. За потреби звернення допоможе скласти співробітник центру.
  4. Подати документи разом із зверненням для підтвердження приналежності до однієї з визначених законом категорій осіб, яка має право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

КОНТАКТИ ЦЕНТРУ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ:

Тернопільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

М. Тернопіль, вул. Шпитальна,7, 2 поверх

Тел. 52-15-20, 068-355-13-63

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Актуальності

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною