Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

Per aspera ad astra - шлях до зірок пролягає через терни.

21 листопада, в Україні втретє відзначають День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь початку в цей день двох революцій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. 

Саме Євромайдан, Революція Гідності і Небесна Сотня безповоротно визначили європейський вектор України. Але тоді, в листопаді тринадцятого, ніхто навіть уявити собі не міг наскільки важкі випробування підготувала нам доля… І яку високу ціну випаде заплатити за такі цінності як свобода, гідність та незалежність.

Викладачі та студенти Бережанського агротехнічного інституту та Бережанського агротехнічного коледжу зібрались у цей день біля стін свого навчального закладу аби відзначити національне свято та пом'янути героїв, які полягли, захищаючи гідність та незалежність України. 

Короткий екскурс в історію цієї сумної і водночас величної дати провів кандидат історичних наук, доцент кафедри гуманітарних дисциплін Луговий Б.В. Всечесні отці різних конфесій відслужили пам’ятну панахиду за всіма героями, що полягли за гідність і свободу України. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували світлу пам’ять наших співвітчизників, які віддали своє життя  за майбутнє України і поклали  квіти та поминальні лампади біля Пам’ятної дошки Героя України Устима Голоднюка,

На заході були присутні представники районної та  міської влади, члени громадських організацій, місцеві активісти, військовослужбовці та небайдужі мешканці міста.

В пам'ять усіх, хто вистояв, у пам'ять усіх постраждалих, на честь усіх загиблих, у підтримку всіх українських бійців на фронті – маємо пам'ятати та відзначати цей День. 

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Актуальності

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною