Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

Вічна пам'ять патріотам України

 Устим Голоднюк

12.08.1994 – 20.02.2014

Golodnjuk 1 a

Голоднюк Устим  був студентом ІІІ курсу Бережанського агротехнічного інституту, агроінженерного факультету за напрямом підготовки «Енергетика та електротехнічні системи в АПК»  

Більше

Голоднюк У.В. користувався повагою викладачів та одногрупників, мав багато друзів. Добросовісно відносився до навчання, займався у спортивній секції з гирьового спорту. Йому були притаманні ввічливість, працелюбність, доброзичливість, комунікабельність, патріотизм і велика любов до України. Був спокійний, врівноважений, старанний та наполегливий.

Був захисником Майдану з листопада 2013 року. 30 листопада був побитий, на потилиці був шрам, наклали 12 швів. Як тільки рани зажили, знову поїхав на Майдан. 20 лютого 2014 року внаслідок вогнепального поранення в голову загинув. Отримав його, допомагаючи забирати загиблих біля верхнього виходу станцїї метро Хрещатик. Куля снайпера влучила над правим оком і на виході пробила голубу миротворчу каску. Коли його доправили в готель «Україна», лікарі вже не могли допомогти хлопцю.

Олександр Філь

23.03.1995 - 16.08.2014

Filj Olexandr a

Народився 23 березня 1995р. у м. Бережани Тернопільської області. Навчався у Бережанській ЗОШ №1, після закінчення якої поступив до Бережанського агротехнічного інституту.

Більше

Олександр був єдиною дитиною у сім'ї. Його виховували без батька мама з бабусею. Юнак захоплювався футболом, був учасником молодіжної спортивно-патріотичної організації «Сокіл».

Змалку мріяв служити в армії. Тож, коли Олександрові виповнилося 18 років, після першого курсу навчання в інституті він вирішив залишити навчання й пішов служити за контрактом у 80-ту аеромобільну бригаду у Львові.

Із початком воєнних дій на Донбасі Олександр майже одразу вирушив у зону проведення антитерористичної операції. Разом з іншими бійцями охороняв аеропорти Донецька та Луганська. Олександр був навідником аеромобільно-десантного взводу військової частини А0284.

Загинув Олександр Філь 16 серпня 2014р. у результаті смертельного поранення під час виконання бойового завдання в районі проведення АТО біля села Хрящувате під Луганськом. Того дня позиції українських солдатів російські найманці обстріляли шквальним вогнем із «Градів». Один снаряд влучив у будівлю, де перебував й Олександр.

Петро Шемчук

10.07.1991 - 8.02.2015

petro shemchuk a

Народився 10 липня 1991р. Родом із села Чепелівка Красилівського району, Хмельницької області. Проживав з мамою в Красилові.


Більше

З 2008 по 2013 рік навчався у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» за спеціальністю «Механізація сільського господарства» та на військовій кафедрі, після закінчення якої отримав звання молодшого лейтенанта.

З початку військових днів на сході України призваний на службу. Після курсу молодого бійця був направлений для проходження служби в зону АТО. Наймолодший командир взводу 3-го окремого танкового батальйону «Звіробій» (Десна).

Загинув 8 лютого 2015 під мінометним обстрілом, намагаючись врятувати танк та витягнути свого загиблого товариша Олександра Олійника. 

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ 2020

 

ковід 2020 3 ковід 2020 3 ковід 2020 3 ковід 2020 3 ковід 2020 3 ковід 2020 3

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною