Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

28 ЧЕРВНЯ ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ

    28 червня щорічно ми відзначаємо одне з найголовніших для українців державних свят - День Конституції У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України, який став реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. 

      Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

P 20200624 155500     В читальному залі сформована виставка,на якій висвітлюється історія української Конституції та конституційного процесу в Україні з най давнішніх часів до теперішніх днів. Виставку доповнюють ілюстровані альбоми та довідкові видання.

Галина КУПА, бібліотекар читального залу

 

 

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною