ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

ФАКУЛЬТЕТ АГРОІНЖЕНЕРІЇ ТА ЕНЕРГЕТИКИ


       
A
A
A

Створено нове робоче місце для проведення лабораторної роботи

DSCF5652У лабораторії матеріалознавства і ТКМ старшим викладачем кафедри загальноінженерної підготовки Гловином А.Л. спільно із студентами створено нове робоче місце для проведення лабораторної роботи «Дослідження явища поляризації та втрат в діелектричних матеріалах» для студентів ОКР «Бакалавр» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Лабораторна установка складається з термостата, який здатен змінювати температуру діелектрика в діапазоні 20°С-150°С і вимірювального приладу Е7-22, що дозволяє вимірювати велечину електричної ємності, індуктивності, опору та тангенса кута діелектричних втрат при частотах 100 Гц і 1кГц при паралельній і послідовній схемах заміщення.

DSCF5655Вимірювач Е7-22 має інтерфейс RS-232 для з'єднання з персональним комп'ютером, що дозволяє проводити обробку результатів вимірів з використанням спеціального програмного забезпечення.

 

Підготовка офіцерів

vkaf

Бажаючим проходити військову підготовку на кафедрі військової підготовки НУБіП України при Бережанському агротехнічному інституті звертатися за телефоном 067 422 1279 або в кабінет 2 корпусу №5 інституту. 

Підготовка енергетиків

Лабораторія релейного захисту
Лабораторія електричних машин
Лабораторія електроприводу
Лабораторія монтажу енергообладнання
Лабораторія електротехнологій
Лабораторія електроосвітлення

Благоустрій парків

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання
Погода

БАТІ

БАТІ