ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

       
A
A
A

Створено нове робоче місце для проведення лабораторної роботи

DSCF5652У лабораторії матеріалознавства і ТКМ старшим викладачем кафедри загальноінженерної підготовки Гловином А.Л. спільно із студентами створено нове робоче місце для проведення лабораторної роботи «Дослідження явища поляризації та втрат в діелектричних матеріалах» для студентів ОКР «Бакалавр» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Лабораторна установка складається з термостата, який здатен змінювати температуру діелектрика в діапазоні 20°С-150°С і вимірювального приладу Е7-22, що дозволяє вимірювати велечину електричної ємності, індуктивності, опору та тангенса кута діелектричних втрат при частотах 100 Гц і 1кГц при паралельній і послідовній схемах заміщення.

DSCF5655Вимірювач Е7-22 має інтерфейс RS-232 для з'єднання з персональним комп'ютером, що дозволяє проводити обробку результатів вимірів з використанням спеціального програмного забезпечення.

 

Наукова конференція

Міжнародна науково-практична конференція
«Наука і освіта в інтелектуально-інноваційному розвитку суспільства»,

присвячена 60-річчю навчального закладу (ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут – Бережанський агротехнічний коледж»),
яка відбудеться 16-17 травня 2019 року
м. Бережани, Тернопільська обл., Україна

  Інформаційний лист

Благоустрій парків

Погода

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

Script_fotoAlbum

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ