ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

ФАКУЛЬТЕТ АГРОІНЖЕНЕРІЇ ТА ЕНЕРГЕТИКИ


       
A
A
A

Профорієнтаційна робота кафедри машиновикористання та технологій в сільському господарстві

ПідгайціПродовжуючи профорієнтаційну роботу представники кафедри машиновикористання та технологій в сільському господарстві у складі завідувача кафедри Дині В.І., та асистента кафедри Семеніва І.І. відвідали ДНЗ «Підгаєцький професійний аграрний ліцей», де мали можливість поспілкуватися з випускними групами, в яких навчається 65 учнів, які почали реєстрацію на ЗНО для підсумкової атистації з української мови та вибіркових дисциплін.

Під час ознайомлення випускників із правилами прийому на 2018 рік, була надана інформація про набір на підготовчі курси вихідного дня, після успішного навчання на яких додається 10 балів до загальної кількості отриманих балів на ЗНО, в пріоритеті на бюджетне місце, а також було проведено короткий екскурс в історію, та перспективи розвитку інституту. Представники кафедри презентували учням профорієнтаційні матеріали.

Завідувач кафедри Диня В.І.

Підготовка офіцерів

vkaf

Бажаючим проходити військову підготовку на кафедрі військової підготовки НУБіП України при Бережанському агротехнічному інституті звертатися за телефоном 067 422 1279 або в кабінет 2 корпусу №5 інституту. 

Підготовка енергетиків

Лабораторія релейного захисту
Лабораторія електричних машин
Лабораторія електроприводу
Лабораторія монтажу енергообладнання
Лабораторія електротехнологій
Лабораторія електроосвітлення

Благоустрій парків

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання
Погода

БАТІ

БАТІ