ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

          
A
A
A

Науковий гурток «Ландшафтно-архітектурного проектування»

Науковий гурток «Ландшафтно-архітектурного проектування» продовжує свою роботу. Відкрите засідання.

11 лютого 2016 року відбулось чергове засідання наукового гуртка «Ландшафтно-архітектурного проектування» у вигляді відкритого заходу, на тему «Сучасні напрями розвитку ландшафтно-архітектурного проектування у лісовому і садово-парковому господарстві. На цей захід було запрошено завідувача науково-дослідного відділу д.с-г.н, проф. Захаріва О.Я., завідувача кафедри садово-паркового господарства к.с-г.н., доц. Кузьовича В.С., провідних викладачів кафедри та гуртківців з числа студентів напряму підготовки «Лісове та садово-паркове господарство».

 Згідно плану роботи гуртка, на засіданні було визначено тематику наукових досліджень студентів на новий 2016 рік, обрано новий графік роботи гуртка та визначено основний напрям науково-практичних занять.

Керівниками гуртка було здійснено три доповіді за темою засідання:

  1. К.с-г.н, доц. Бідолах Д.І. доповів про основні напрямки розвитку сучасного ландшафтно-архітектурного проектування у лісовому і садово-парковому господарстві та продемонстрував гуртківцям новопридбану кафедрою ліцензійну версію сучасної програми для проектування ландшафтів та 3-D візуалізації простору Realtime Landscaping Architect 2014 plus.
  2. Асистент кафедри лісового і садово-паркового господарства Підховна С.М. ознайомила присутніх із новітніми тенденціями у сфері створення планово-картографічної продукції для потреб озеленення, визначила сучасне програмне забезпечення для даних галузевих потреб та продемонструвала основні його можливості.
  3. Асистент кафедри Тригуба Б.М. доповів можливості практичного використання вищезазначеного програмного забезпечення для здійснення навчальних та науково-дослідних робіт у сфері лісового та садово-паркового господарства.

За результатами засідання було визначено основні напрямки роботи на другий семестр 2015-2016 навчального року:

  1.  Продовжити роботу по активному залученню студентів-гуртківців до наукової роботи за науковою тематикою кафедри: «Оцінка стану старовинних парків Західного Поділля та розробка рекомендацій з його покращення» і «розробка наукового та інформаційного забезпечення сталого розвитку сільської місцевості західного регіону України»
  2. Поглибити вивчення сучасних комп’ютерних програм для ландшафтно-архітектурного проектування у розрізі подальшої роботи гуртка.
  3.  Долучити до плану занять гуртка детальніше ознайомлення із новими програмними продуктами для створення планово-картографічної продукції та роботу в них.

Нагадуємо: Заняття наукового гуртка «Ландшафтно-архітектурного проектування» проходить щочетверга в аудиторії 13п.

Запрошуються також бажаючі студенти з інших факультетів долучитись до вивчення сучасних комп’ютерних програм для озеленення. За детальною інформацією звертатись на кафедру лісового і садово-паркового господарства та до голови гуртка – Савчука Володимира (група СП-41б).

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною