ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

       
A
A
A

Робота у складі експертної комісії Міністерства освіти і науки України

ab1   Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 2216-л від 28.11.2018 року «Про проведення акредитаційної експертизи» завідувач кафедри енергетичних машин та технічного сервісу в АПК професор Пастушенко С.І., у складі експертної комісії, перевіряв подані Вінницьким національним аграрним університетом матеріали та безпосередньо на місці проводив акредитаційну експертизу підготовки магістрів за освітньо-професійною програмою «Агроінженерія» зі спеціальності 208 Агроінженерія. Термін проведення акредитаційної експертизи – з 17 по 19 грудня 2018 року. 

 

23

45

    Факультет механізації сільського господарства (декан – професор Бандура В.М.) об’єднує 7 кафедр, три з яких є випусковими за освітньо-професійною програмою «Агроінженерія» зі спеціальності 208 Агроінженерія: експлуатації машинно-тракторного парку і технічного сервісу; двигунів внутрішнього згоряння та альтернативних паливних ресурсів; сільськогосподарських машин. На цих кафедрах працюють 18 НПП, у тому числі 3 доктори технічних наук, професори, 15 кандидат технічних наук, доцентів. Питома вага викладачів зі ступенями і вченими званнями дорівнює 100% Кількість студентів-магістрів, що навчається на спеціальності становить 255 осіб. 

ab2   За результатами перевірки на достовірність матеріалів, поданих Вінницьким НАУ до Міністерства освіти і науки України, відповідності кадрового складу, наукового рівня викладачів, забезпечення нормативних вимог до чисельності, рівня науково-дослідної діяльності випускових кафедр встановленим законодавством вимогам, проведених  контрольних вимірювань знань студентів оформлені експертні висновкипро можливість акредитації, за рівнем що заявлено.

Благоустрій парків

Погода

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ