ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

       
A
A
A

Про тиждень кафедри загальноінженерної підготовки

З 25 по 30 квітня 2016 року на агроінженерному факультеті проходив тиждень кафедри загальноінженерної підготовки. В рамках тижня кафедри викладачами проведено ряд навчально-методичних та культурно-виховних заходів.

Зокрема, проведено виставку науково-методичних та наукових праць викладачів кафедри.

26 квітня к.ф.-м.н. доцент Лісняк П.Г. провів годину цікавих експериментів з фізики для студентів 1-2 курсів усіх напрямів підготовки. Було продемонстровано ряд дослідів які демонструють явища інерційності, поверхневого натягу, теплообміну, електромагнетизму та ін. Студенти висували гіпотези для пояснення даних явищ, та брали активну участь в обговоренні.

К.т.н. Драган А.П. провів виховну годину приурочену до 30-ї річниці Чорнобильської трагедії. Студентам демонструвався фільм «Битва за Чорнобиль» та проводилось його обговорення.

Старші викладачі Карась В.І. та Гловин А.Л. Провели конкурси на кращого коваля і електрозварювальника серед студентів, які начаються на курсах за даними робітничими професіями.

К.т.н. Клендій О.М. та к.т.н. Стебелецька Н.М. провели підсумкове засідання наукового гуртка, а старший викладач Гороть Є.В. технічний бій з предмету «Нарисна геометрія».

Студенти фактично усіх напрямів підготовки взяли активну участь у проведенні заходів тижня кафедри.

Наукова конференція

Міжнародна науково-практична конференція
«Наука і освіта в інтелектуально-інноваційному розвитку суспільства»,

присвячена 60-річчю навчального закладу (ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут – Бережанський агротехнічний коледж»),
яка відбудеться 16-17 травня 2019 року
м. Бережани, Тернопільська обл., Україна

  Інформаційний лист

Благоустрій парків

Погода

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

Script_fotoAlbum

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ