ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

          
A
A
A

Збори трудового колективу факультету «Агроінженерії та енергетики»

9 листопада 2017 року відбулись збори трудового колективу факультету «Агроінженерії та енергетики».

AGandE 1З привітальним словом перед присутніми виступила заступник директора з навчальної і навчально-методичної роботи  к.т.н., доцент Білик С.Г., яка в своєму виступі наголосила на пріоритетних напрямках розвитку факультету, покращенні навчальної, навчально-методичної і наукової роботи.

Особливу увагу було звернено на проведенні профорієнтаційної роботи, яка є запорукою якісного і повноцінного набору студентів у 2018-2019 н.р.

Далі за порядком денним виступив в.о. декана факультету к.т.н., доцент Чвартацький І.І., який наголосив, що згідно Положення про факультет, є необхідність обрання нового складу Вченої ради факультету.

В обговоренні питання виступили заступник декана к.т.н., доцент Бунько В.Я., помічник декана старший викладач Кирик О.М., завідувачі кафедр. В результаті голосування було обрано 18 членів Вченої ради із загального числа науково-педагогічних працівників 7-ми кафедр факультету. Головою Вченої ради  обрано в.о. декана факультету доцента Чвартацького І.І., секретарем - доцента Качурівську Г.М.

                                                                Секретар Вченої ради факультету
                                                                                        Качурівська Г.М.

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною