ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

          
A
A
A

День відкритих дверей кафедри «Електротехнологій та експлуатації енергообладнання»

1 3 День відкритих дверей6 листопада 2017р. на кафедрі «Електротехнологій та експлуатації енергообладнання» відбувся  День відкритих дверей, на який завітали учні 11-х класів Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Метою даного заходу було ознайомлення майбутніх абітурієнтів із Бережанським агротехнічним інститутом, спеціальностями за якими здійснюється підготовка та особливостями вступної компанії 2018 року.

Учні отримали всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, ознайомились із діяльністю кафедр, отримали інформацію про умови прийому, поспілкувались зі студентами і професорсько-викладацьким складом та отримали відповіді на всі хвилюючі питання.

По завершенні зустрічі була проведена екскурсія по лабораторіях факультету  агроінженерії та енергетики, де викладачі кафедр детально розповіли про специфіку лабораторій, ознайомили із сучасним обладнанням та технологіями.

1 1 День відкритих дверей1 2 День відкритих дверей

Також майбутні абітурієнти мали можливість більш детально ознайомитись з перевагами навчання в нашому інституті та виборі професії.

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною