ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету


       
A
A
A

Відкрита виховна година "Мистецтво навчання"

Навчання без міркування – даремне,міркування без навчання – небезпечне” (Конфуцій)

21 листопада 2017 року доцент кафедри обліку і аудиту Качмар О.В. провела відкриту виховну годину на тему «Мистецтво навчання» для студентів факультету «Економіки і природокористування» (гр. ЕкО-11Б та О-31Б).

 

Захід проводився з метою сприяння усвідомлення студентами важливості набуття освіти, допомоги у визначенні шляхів вдосконалення власних навичок, виховання потреби в постійній самоосвітній діяльності.Студенти мали змогу в процесі творчих завдань, сторінок усного журналу, а також ситуаційних вправ визначити шляхи вдосконалення власних навичок та зрозуміти важливість освіти і самоосвіти.

В результаті заходу студенти усвідомили, що знання — величезна сила. Вони допомагають відкривати і глибше пізнавати закони Всесвіту й таємниці мікросвіту, пізнавати себе і людей, знайомитися з подіями сивої давнини і зазирати в майбутнє. Без знань людина не навчиться жити в гармонії з природою, не шкодячи їй і собі, без них не можна комфортно почуватися в сучасному автоматизованому й комп’ютеризованому світі.

Доцент кафедри обліку і аудит, к.е.н. Качмар О.В.

Конференція

Міжнародна науково-практична конференція
«Сучасні напрями та перспективи  розвитку агро- та електроінженерії»,
16 листопада 2018 року
м. Бережани, Тернопільська обл., Україна

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо до участі в конференції

науково-педагогічних працівників, науковців, докторантів, аспірантів, магістрантів, студентів, представників органів влади, громадських організацій та підприємств

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Погода

Корисні посилання

БАТІ

БАТІ