ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету


       
A
A
A

Круглий стіл «Міжнародні біржі та їх роль у світовій економіці»

Відповідно до плану роботи наукового гуртка «Сучасний економіст» 22 листопада 2017р. відбулося засідання круглого столу на тему «Міжнародні біржі та їх роль у світовій економіці». Питання круглого столу присвячені розвитку біржової торгівлі, яка виступає одним із регуляторів світової економіки та світових цін на товари масового товарообороту, забезпечуючи страхування цінових і курсових ризиків.

 

Перед студентською аудиторією виступила керівник гуртка к.е.н., доцент Замора О.І. та доцент кафедри "Економіки підприємства" Греськів О.Б. У роботі круглого столу взяли участь студенти групи Ек-41Б, спеціальності 051 "Економіка". На засіданні круглого столу заслухано 6 доповідей та представлено відповідні презентації. Робота круглого столу відзначалася активними диспутами та обговореннями питань розвитку біржової торгівлі на засадах інноваційності з метою підвищення ефективності процесу лістингу, що сприятиме зростанню обсягів капіталізації біржового ринку.

Заключне слово гуртківці надали старості гуртка Білик Г., яка наголосила про важливість наукової роботи, що виражається насамперед у самостійному творчому дослідженні та є вагомим чинником підготовки висококваліфікованих спеціалістів.

Керівник гуртка к.е.н., доцент Замора О.І.

Конференція

Міжнародна науково-практична конференція
«Сучасні напрями та перспективи  розвитку агро- та електроінженерії»,
16 листопада 2018 року
м. Бережани, Тернопільська обл., Україна

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо до участі в конференції

науково-педагогічних працівників, науковців, докторантів, аспірантів, магістрантів, студентів, представників органів влади, громадських організацій та підприємств

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Погода

Корисні посилання

БАТІ

БАТІ