A
A
A
 

ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

Круглий стіл «Міжнародні біржі та їх роль у світовій економіці»

Відповідно до плану роботи наукового гуртка «Сучасний економіст» 22 листопада 2017р. відбулося засідання круглого столу на тему «Міжнародні біржі та їх роль у світовій економіці». Питання круглого столу присвячені розвитку біржової торгівлі, яка виступає одним із регуляторів світової економіки та світових цін на товари масового товарообороту, забезпечуючи страхування цінових і курсових ризиків.

 

Перед студентською аудиторією виступила керівник гуртка к.е.н., доцент Замора О.І. та доцент кафедри "Економіки підприємства" Греськів О.Б. У роботі круглого столу взяли участь студенти групи Ек-41Б, спеціальності 051 "Економіка". На засіданні круглого столу заслухано 6 доповідей та представлено відповідні презентації. Робота круглого столу відзначалася активними диспутами та обговореннями питань розвитку біржової торгівлі на засадах інноваційності з метою підвищення ефективності процесу лістингу, що сприятиме зростанню обсягів капіталізації біржового ринку.

Заключне слово гуртківці надали старості гуртка Білик Г., яка наголосила про важливість наукової роботи, що виражається насамперед у самостійному творчому дослідженні та є вагомим чинником підготовки висококваліфікованих спеціалістів.

Керівник гуртка к.е.н., доцент Замора О.І.

Конференція

GERB BATI 2

ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут»

Міжнародна науково-практична конференція

«Соціально-економічний розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення»

присвячена до 120-річчя НУБіП України

19-20 квітня 2018 року

м. Бережани, Тернопільська обл., Україна

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання
Погода

Корисні посилання

БАТІ

БАТІ