ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету


       
A
A
A

Круглий стіл «Міжнародні біржі та їх роль у світовій економіці»

Відповідно до плану роботи наукового гуртка «Сучасний економіст» 22 листопада 2017р. відбулося засідання круглого столу на тему «Міжнародні біржі та їх роль у світовій економіці». Питання круглого столу присвячені розвитку біржової торгівлі, яка виступає одним із регуляторів світової економіки та світових цін на товари масового товарообороту, забезпечуючи страхування цінових і курсових ризиків.

 

Перед студентською аудиторією виступила керівник гуртка к.е.н., доцент Замора О.І. та доцент кафедри "Економіки підприємства" Греськів О.Б. У роботі круглого столу взяли участь студенти групи Ек-41Б, спеціальності 051 "Економіка". На засіданні круглого столу заслухано 6 доповідей та представлено відповідні презентації. Робота круглого столу відзначалася активними диспутами та обговореннями питань розвитку біржової торгівлі на засадах інноваційності з метою підвищення ефективності процесу лістингу, що сприятиме зростанню обсягів капіталізації біржового ринку.

Заключне слово гуртківці надали старості гуртка Білик Г., яка наголосила про важливість наукової роботи, що виражається насамперед у самостійному творчому дослідженні та є вагомим чинником підготовки висококваліфікованих спеціалістів.

Керівник гуртка к.е.н., доцент Замора О.І.

Підготовка офіцерів

vkaf

Бажаючим проходити військову підготовку на кафедрі військової підготовки НУБіП України при Бережанському агротехнічному інституті звертатися за телефоном 067 422 1279 або в кабінет 2 корпусу №5 інституту. 

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання
Погода

БАТІ

БАТІ