A
A
A
 

ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

 

Факультет економіки і природокористування 

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями "МАГІСТР" та "БАКАЛАВР" на денній та заочній формах навчання

зі спецальностей:


051 - ЕКОНОМІКА
071 - ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 - МЕНЕДЖМЕНТ
101 - ЕКОЛОГІЯ

Детальніше про вступ

Науковий диспут «Обліково-аналітичне забезпечення розвитку підприємств»

 

23 листопада 2017 р. студентами V і VI курсів магістратури спеціальності 0.71 «Облік і оподаткування» та викладачами кафедри економіки підприємства ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», в рамках наукового гуртка «Сучасний економіст», було проведено науковий диспут на тему «Обліково-аналітичне забезпечення розвитку підприємств».

Відкрила захід завідувач відділу навчально-науково-інноваційної діяльності інституту, д.е.н., доцент Судомир С. М., яка підкреслила, що в умовах нестійкості та мінливості економічного середовища виникають нові вимоги до системи управління підприємством з метою швидкого та адекватного реагування на відповідні виклики. У цьому контексті важливим є удосконалення обліково-аналітичного забезпечення діяльності суб’єктів господарювання. Також вона звернула увагу студентів на те, що участь у наукових дискусіях є чудовою можливістю отримати навички публічних виступів, навчитися формулювати свої думки та задавати питання, а підготовлені доповіді можуть стати міцним фундаментом для майбутніх наукових публікацій.

Предметом дискусії між студентами стали питання щодо особливостей обліково-аналітичного забезпечення діяльності підприємств у процесі формування умов для їх розвитку.

 Під час наукового диспуту виступили в якості експертів слухачі випускного курсу магістратури Сметана І.Б (О-61М), Войчак Л.О. (О-61М), Цокало Л.М. (О-61М). Вони проявили високий рівень майстерності оформлення презентацій та публічних виступів.

Також результати своїх наукових робіт за темою зібрання продемонстрували магістри першого року навчання: Галушко А.В. (О-51 М.), Мельник О.А. (О-51 М.), Сидорович Н.І. (О-51 М.), Мушинська М.М. (О-51 М), Кулеба М.І. (О-51 М.), Бридун В.П. (О-51 М.), Франків Г.І. (О-51 М.), серед яких проводився конкурс на найкраще представлення результатів своєї наукової роботи.

Учасниками диспуту відмічено високий науковий рівень усіх представлених доповідей, особливо Мельник О.А. – І місце, Кулеби М.І. – ІІ місце, Франків Г.І. – ІІІ місце.

Підсумовуючи захід викладач кафедри економіки підприємства, к.е.н. Лук’янова М.М. зазначила, що тематика презентацій та комплекс проблем, представлений на науковому диспуті, ще раз підкреслює актуальність теми та вказує на необхідність подальших ґрунтовних досліджень.

Організатори наукового диспуту: завідувач відділу навчально-науково-інноваційної
діяльності інституту, д.е.н., доцент Судомир С. М., к.е.н., ст. викладач Лук’янова М.М.

 

 
ДЛЯ  УКРАЇНИ ТРЕБА
НЕ ТІЛЬКИ ВМИРАТИ,
АЛЕ Й ЖИТИ"
 Богдан Лепкий 

Конкурс на заміщення посад НПП

GERB BATI 2

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут»

ОГОЛОШУЄ

конкурс на заміщення посад НПП згідно з термінами та умовами, визначеними законодавством:

Ми в Facebook

Перейти на офіційну сторінку


Інформер погоди

БАТІ