ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету


       
A
A
A

Науковий диспут «Обліково-аналітичне забезпечення розвитку підприємств»

 

23 листопада 2017 р. студентами V і VI курсів магістратури спеціальності 0.71 «Облік і оподаткування» та викладачами кафедри економіки підприємства ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», в рамках наукового гуртка «Сучасний економіст», було проведено науковий диспут на тему «Обліково-аналітичне забезпечення розвитку підприємств».

Відкрила захід завідувач відділу навчально-науково-інноваційної діяльності інституту, д.е.н., доцент Судомир С. М., яка підкреслила, що в умовах нестійкості та мінливості економічного середовища виникають нові вимоги до системи управління підприємством з метою швидкого та адекватного реагування на відповідні виклики. У цьому контексті важливим є удосконалення обліково-аналітичного забезпечення діяльності суб’єктів господарювання. Також вона звернула увагу студентів на те, що участь у наукових дискусіях є чудовою можливістю отримати навички публічних виступів, навчитися формулювати свої думки та задавати питання, а підготовлені доповіді можуть стати міцним фундаментом для майбутніх наукових публікацій.

Предметом дискусії між студентами стали питання щодо особливостей обліково-аналітичного забезпечення діяльності підприємств у процесі формування умов для їх розвитку.

 Під час наукового диспуту виступили в якості експертів слухачі випускного курсу магістратури Сметана І.Б (О-61М), Войчак Л.О. (О-61М), Цокало Л.М. (О-61М). Вони проявили високий рівень майстерності оформлення презентацій та публічних виступів.

Також результати своїх наукових робіт за темою зібрання продемонстрували магістри першого року навчання: Галушко А.В. (О-51 М.), Мельник О.А. (О-51 М.), Сидорович Н.І. (О-51 М.), Мушинська М.М. (О-51 М), Кулеба М.І. (О-51 М.), Бридун В.П. (О-51 М.), Франків Г.І. (О-51 М.), серед яких проводився конкурс на найкраще представлення результатів своєї наукової роботи.

Учасниками диспуту відмічено високий науковий рівень усіх представлених доповідей, особливо Мельник О.А. – І місце, Кулеби М.І. – ІІ місце, Франків Г.І. – ІІІ місце.

Підсумовуючи захід викладач кафедри економіки підприємства, к.е.н. Лук’янова М.М. зазначила, що тематика презентацій та комплекс проблем, представлений на науковому диспуті, ще раз підкреслює актуальність теми та вказує на необхідність подальших ґрунтовних досліджень.

Організатори наукового диспуту: завідувач відділу навчально-науково-інноваційної
діяльності інституту, д.е.н., доцент Судомир С. М., к.е.н., ст. викладач Лук’янова М.М.

 

Підготовка офіцерів

vkaf

Бажаючим проходити військову підготовку на кафедрі військової підготовки НУБіП України при Бережанському агротехнічному інституті звертатися за телефоном 067 422 1279 або в кабінет 2 корпусу №5 інституту. 

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання
Погода

БАТІ

БАТІ