ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету


       
A
A
A

НАУКОВИЙ СЕМІНАР "ОСОБЛИВОСТІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ"

23 листопада 2017 року відповідно до плану роботи наукового гуртка «Актуальні проблеми методики обліку і оподаткування» відбувся науковий семінар на тему «Особливості бухгалтерського обліку сільськогосподарських підприємств: облік біологічних активів»

У науковому семінарі взяли участь професорсько-викладацький склад кафедри обліку і аудиту, члени наукового гуртка та запрошені гості (студенти гр. Б-31М ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж»).

З привітальним словом виступила керівник гуртка «Актуальні проблеми методики обліку і оподаткування» к.е.н., доцент Качмар О.В. Вона відзначила особливості бухгалтерського обліку сільськогосподарських підприємств, акцентувала увагу на сучасних проблемах обліку біологічних активів та біологічних перетворень у сільському господарсті, а також зазначила вагомість наукових досліджень у цьому напрямку.

Члени наукового гуртка Бридун О., КіндрацькаГ., Садівник І., Ригайло Л., та Феняк М. підготовили змістовні наукові доповіді з презентаціями по темі семінару, які активно обговорювались присутніми.

Під час підведення підсумків роботи семінару наведено перспективні напрямки наукових досліджень у цій галузі, запрошено гостей семінару до продовження навчання на ОС «Бакалавр» та долученні до студенської наукової спільноти інституту.

Керівник гуртка к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Качмар О.В.

Конференція

Міжнародна науково-практична конференція
«Сучасні напрями та перспективи  розвитку агро- та електроінженерії»,
16 листопада 2018 року
м. Бережани, Тернопільська обл., Україна

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо до участі в конференції

науково-педагогічних працівників, науковців, докторантів, аспірантів, магістрантів, студентів, представників органів влади, громадських організацій та підприємств

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Погода

Корисні посилання

БАТІ

БАТІ