ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету


       
A
A
A

НАУКОВИЙ СЕМІНАР "ОСОБЛИВОСТІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ"

23 листопада 2017 року відповідно до плану роботи наукового гуртка «Актуальні проблеми методики обліку і оподаткування» відбувся науковий семінар на тему «Особливості бухгалтерського обліку сільськогосподарських підприємств: облік біологічних активів»

У науковому семінарі взяли участь професорсько-викладацький склад кафедри обліку і аудиту, члени наукового гуртка та запрошені гості (студенти гр. Б-31М ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж»).

З привітальним словом виступила керівник гуртка «Актуальні проблеми методики обліку і оподаткування» к.е.н., доцент Качмар О.В. Вона відзначила особливості бухгалтерського обліку сільськогосподарських підприємств, акцентувала увагу на сучасних проблемах обліку біологічних активів та біологічних перетворень у сільському господарсті, а також зазначила вагомість наукових досліджень у цьому напрямку.

Члени наукового гуртка Бридун О., КіндрацькаГ., Садівник І., Ригайло Л., та Феняк М. підготовили змістовні наукові доповіді з презентаціями по темі семінару, які активно обговорювались присутніми.

Під час підведення підсумків роботи семінару наведено перспективні напрямки наукових досліджень у цій галузі, запрошено гостей семінару до продовження навчання на ОС «Бакалавр» та долученні до студенської наукової спільноти інституту.

Керівник гуртка к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Качмар О.В.

Підготовка офіцерів

vkaf

Бажаючим проходити військову підготовку на кафедрі військової підготовки НУБіП України при Бережанському агротехнічному інституті звертатися за телефоном 067 422 1279 або в кабінет 2 корпусу №5 інституту. 

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання
Погода

БАТІ

БАТІ