A
A
A
 

ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

 

Факультет економіки і природокористування 

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями "МАГІСТР" та "БАКАЛАВР" на денній та заочній формах навчання

зі спецальностей:


051 - ЕКОНОМІКА
071 - ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 - МЕНЕДЖМЕНТ
101 - ЕКОЛОГІЯ

Детальніше про вступ

НАУКОВИЙ СЕМІНАР "ОСОБЛИВОСТІ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ"

23 листопада 2017 року відповідно до плану роботи наукового гуртка «Актуальні проблеми методики обліку і оподаткування» відбувся науковий семінар на тему «Особливості бухгалтерського обліку сільськогосподарських підприємств: облік біологічних активів»

У науковому семінарі взяли участь професорсько-викладацький склад кафедри обліку і аудиту, члени наукового гуртка та запрошені гості (студенти гр. Б-31М ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж»).

З привітальним словом виступила керівник гуртка «Актуальні проблеми методики обліку і оподаткування» к.е.н., доцент Качмар О.В. Вона відзначила особливості бухгалтерського обліку сільськогосподарських підприємств, акцентувала увагу на сучасних проблемах обліку біологічних активів та біологічних перетворень у сільському господарсті, а також зазначила вагомість наукових досліджень у цьому напрямку.

Члени наукового гуртка Бридун О., КіндрацькаГ., Садівник І., Ригайло Л., та Феняк М. підготовили змістовні наукові доповіді з презентаціями по темі семінару, які активно обговорювались присутніми.

Під час підведення підсумків роботи семінару наведено перспективні напрямки наукових досліджень у цій галузі, запрошено гостей семінару до продовження навчання на ОС «Бакалавр» та долученні до студенської наукової спільноти інституту.

Керівник гуртка к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Качмар О.В.

 
ДЛЯ  УКРАЇНИ ТРЕБА
НЕ ТІЛЬКИ ВМИРАТИ,
АЛЕ Й ЖИТИ"
 Богдан Лепкий 

Конкурс на заміщення посад НПП

GERB BATI 2

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут»

ОГОЛОШУЄ

конкурс на заміщення посад НПП згідно з термінами та умовами, визначеними законодавством:

Ми в Facebook

Перейти на офіційну сторінку


Інформер погоди

БАТІ