ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету


       
A
A
A

РІЗДВЯНА КАЗКА

Різдво – це одне з найтепліших для душі родинних свят, коли за вікном зима морозним подихом зачаровує природу.

Студенти групи Е-11Б разом з викладачами іноземних мов Білан Н.М. та Дзюбатої З.І. побували віртуально у казці, яка розповіла про різдвяні звичаї та традиції в англомовних та німецькомовних країнах.

Хлопці інсценізували «Святий вечір у родині», проявивши свої навички іншомовного мовлення та акторські вміння. Сценка супроводжувалась переглядом цікавих презентацій та відеоматеріалів, звучанням колядки «Свята ніч, тиха ніч» англійською та німецькою мовами.

 

Кажуть, що в різдвяну ніч, коли на небі загоряється перша зірка, на землю спускаються янголи. Маленькі крилаті янголята прилітають в домівки. Ані закриті вікна, ані стіни, ані дах для них не перешкода. І в кожній хаті вони залишають під ялинкою подарунок, або просто розвіюють його квартирою. Адже це непрості подарунки. Їх не можна побачити, можна тільки відчути. Це трошки доброти, мішечок щастя, жменька здоров'я, шматочок везіння, глечик радості чи чашечка, наповнена доброю вдачею. Хочеться, щоб кожен отримав такий подарунок у різдвяну ніч, у яку стаються дива.

Залишається побажати лише одного:
«Веселого Різдва!»
«FroheWeihnachten!»
«MerryChristmas!»

Конференція

Міжнародна науково-практична конференція
«Сучасні напрями та перспективи  розвитку агро- та електроінженерії»,
16 листопада 2018 року
м. Бережани, Тернопільська обл., Україна

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо до участі в конференції

науково-педагогічних працівників, науковців, докторантів, аспірантів, магістрантів, студентів, представників органів влади, громадських організацій та підприємств

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Погода

Корисні посилання

БАТІ

БАТІ