A
A
A
 

ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

ЕКСКУРСІЯ У БЕРЕЖАНСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

8 лютого 2018 р. студенти групи О-41Б факультету «Економіки і природокористування» напряму підготовки «Облік і аудит» спільно з викладачем кафедри  обліку і аудиту к.е.н., доцентом Качмар Оксаною Василівною відвідали Бережанське об’єднане управління Пенсійного фонду Тернопільської області для ознайомлення з практичними основами обліку у бюджетних установах та особливостями його діяльності.

Заступник начальника об’єднаного управління Семенова Любов Богданівна провела детальну екскурсію для студентів, розповіла про систему пенсійного забезпечення в Україні та специфіку діяльності управління. Начальник фінансово-економічного відділу-головний бухгалтер Паньків Надія Миронівна ознайомила студентів з особливостями бухгалтерського обліку управління, актуальними і проблемними питаннями складання фінансової звітності та застосування нового плану рахунків в державному секторі.

 

Екскурсія принесла масу позивних емоцій та яскравих вражень, а також сприяла засвоєнню теоретичних знань і практичних навичок, які студенти отримують під час навчання в інституті.

Доцент кафедри обліку і аудиту к.е.н. Качмар О.В.

Конференція

GERB BATI 2

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут»

Міжнародна науково-практична конференція

«Соціально-економічний розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення»

присвячена до 120-річчя НУБіП України

19-20 квітня 2018 року

м. Бережани, Тернопільська обл., Україна

  Запрошення на конференцію

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Інформер погоди

БАТІ

БАТІ