ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету


       
A
A
A

Науковий семінар «Типологія і класифікація окремих країн світу за рівнем розвитку економіки»

Відповідно до плану роботи наукового гуртка «Сучасний економіст» в рамках тижня кафедри економіки підприємства 29.03.2018р. проведено науковий семінар  на тему «Типологія і класифікація окремих країн світу за рівнем розвитку економіки». Питання наукового семінару присвячені особливостям сучасної світової глобалізації, процесам розвитку світової економіки та класифікації окремих країн світу за макроекономічними показниками.

Поділ світової економіки на сфери та сектори економічної діяльності, виділення основних економічних взаємозв’язків між ними дають змогу не тільки проаналізувати тенденції розвитку окремих країн, а й порівняти їх між собою.

Перед студентською аудиторією виступив к.е.н., доцент Ігор Федуняк, відмітивши проблеми глобалізації світової економіки на сучасному етапі розвитку суспільства. У роботі наукового семінару взяли участь студенти групи ЕкО-21Б спеціальності 051 «Економіка». На засіданні заслухано 6 доповідей та представлено відповідні презентації. Робота наукового семінару відзначалася активними диспутами та обговоренням питань розвитку окремих країн світу з порівнянням їх економічних результатів.

Керівник наукового гуртка «Сучасний економіст» доцент Оксана Замора

Підготовка офіцерів

vkaf

Бажаючим проходити військову підготовку на кафедрі військової підготовки НУБіП України при Бережанському агротехнічному інституті звертатися за телефоном 067 422 1279 або в кабінет 2 корпусу №5 інституту. 

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання
Погода

БАТІ

БАТІ