ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

       
A
A
A

Св'ято Валентина

На крилах кохання…

15 лютого  у групах Ек11Б, О-11Б було проведено виховний захід присвячений дню усіх закоханих. Захід підготувала к.пед.наук Кравчук Л.В. Студенти мали чудову нагоду помандрувати країною мрій, поблукати вулицями щастя. Адже  день св. Валентина свято найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення. Адже кохання – це не тільки почуття людяності й шляхетності, воно має в собі велику силу. Воно поза віком і часом! Свято було  цікавим та веселим! Студенти із захопленням приймали участь у розважальних конкурсах, виявляли свої неперевершені почуття гумору та позитив.

Спершу ведучі розповіли історію свята та провели вікторину з глядачами. Після цього  розпочали розважальні конкурси. Студенти були в захопленні від танцювального конкурсу з повітряною кулькою, музичного конкурсу на кращих виконавців пісні іноземною мовою.Чимало позитивних емоцій принесли конкурси:«Стріли Амура», «Яблуко кохання», «Майстер компліментів», «Відгадай хто це»,«Нагодуй коханого», «Гороскоп для закоханих» і т.д.  Усі переможці отримали солодкі призи. На завершення свята студенти обрали найпопулярнішу людину групи. Ними стали: Скіп Ігор, Рура Ірина (Ек-11Б) та Кіндрацька Галина (О-11Б). 

Наукова конференція

Міжнародна науково-практична конференція
«Наука і освіта в інтелектуально-інноваційному розвитку суспільства»,

присвячена 60-річчю навчального закладу (ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут – Бережанський агротехнічний коледж»),
яка відбудеться 16-17 травня 2019 року
м. Бережани, Тернопільська обл., Україна

  Інформаційний лист

Підготовка офіцерів

vkaf

Бажаючим проходити навчання у 2019-2020 н.р. на кафедрі військової підготовки НУБіП України при Бережанському агротехнічному інституті звертатися за телефоном 067 422 1279 або в кабінет 2 корпусу №5 інституту. 

Погода

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

Script_fotoAlbum

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ