ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

I етап Всеукраїнської олімпіади з економіки підприємства

16 лютого 2016 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства». В олімпіаді взяли участь  студенти напряму підготовки 6.030504 «Економіка підприємства» і спеціальностей 7.03050401 та 8.03050401  «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)».

Учасникам було запропоновано конкурсні завдання з дисциплін циклу професійної та практичної підготовки напряму підготовки 6.030504 «Економіка підприємства»: економіка праці й соціально-трудові відносини, економіка підприємства, організація виробництва, економіка та організація інноваційної діяльності, планування і контроль на підприємстві, проектний аналіз, управління витратами, обґрунтування господарських рішень і оцінювання ризиків.

За результатами оцінювання конкурсних робіт членами журі, були визначені переможці олімпіади, серед яких Дуткевич Марія, Прийдун Павло, Дідух Світлана.

Участь студентів у Всеукраїнських олімпіадах є позитивною практикою реалізувати себе як особистість, розширити кругозір та коло наукових інтересів. Тож бажаємо студентам творчих і професійних успіхів, наснаги  в навчанні та подальших перемог.

Завідувач кафедри економіки підприємства, к.е.н., доцент Гурська І.С.

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною