ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

       
A
A
A

КОЖНА ЛЮДИНА СМЕРТНА, ТА ЛЮДСТВО В ЦІЛОМУ БЕЗСМЕРТНЕ

IMG 4100Вірте в себе! Вірте в свої здібності!
Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах,
ви не зможете бути успішним чи щасливим.
Норман Вінсент Піл 

  4 грудня 2018 року к.і.н., доц. Луговим Б.В. проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «Філософія» на тему: «Проблема людини і свідомості у філософії» для студентів ІІ курсу денної форми навчання спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування» та 101 «Екологія».

IMG 4094  Основна мета заняття полягала у поданні філософської концепції людинознавства. Історія пізнання людини свідчить про складність та суперечливість даної проблеми. Під час заняття студенти вивчали філософські погляди щодо проблеми про природу (сутність) людини, про її походження, про сенс життя, долю та призначення, про можливості та межі її свободи і творчості.

IMG 4102  При поясненні нового матеріалу прослідковувалася думка, що людина, маючи в собі одночасно риси динамічної змінності існування та сталості, перебуває у стихії поміж буттям і світом речей, надією та розпачем, мудрістю і бездумством, мовчанням і логореєю, життям і смертю тощо. Людина це усвідомлює і тим самим творить чи не найкраще визначення для себе самої.

IMG 4092IMG 4093  Лекційне заняття проведено на високому професійному рівні, що відзначили колеги, які відвідали відкрите заняття.

Підготовка офіцерів

vkaf

Бажаючим проходити навчання у 2019-2020 н.р. на кафедрі військової підготовки НУБіП України при Бережанському агротехнічному інституті звертатися за телефоном 067 422 1279 або в кабінет 2 корпусу №5 інституту. 

Погода

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ