ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

Відкрите практичне заняття з дисципліни «Аудит»

27 березня 2019 року старшим викладачем кафедри обліку і аудиту Стемковською І.В. було проведене відкрите практичне заняття з дисципліни «Аудит» на тему «Аудиторські докази та робочі документи аудитора». Тема заняття повністю відповідає практичній спрямованості майбутніх фахівців.

 

На занятті відчувалася сприятлива психологічна атмосфера, були використані різноманітні методичні прийоми, студенти продемонстрували високий рівень засвоєння матеріалу з аудиту, володіння понятійним апаратом дисципліни та вміння самостійно робити висновки.

Студенти були активними та ініціативними, брали участь в обговоренні теоретичного матеріалу, разом із викладачем шукали відповідь на проблемні питання та виконували практичні завдання.

Відкрите практичне заняття відвідали завідувач навчального відділу, завідувач кафедри та науково-педагогічні працівники кафедри обліку і аудиту, які відмітили високий рівень проведення заняття.

Світлана Герчанівська,
завідувач кафедри обліку і аудиту

Наукова конференція

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо до участі у міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку агро- та електроінженерії»,

яка відбудеться 10 квітня 2020 року

м. Бережани, Тернопільська обл., Україна

 Інформаційний лист

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ