ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

       
A
A
A

Відкрите лекційне заняття з дисципліни «Організація і планування в аграрних формуваннях»

02 квітня 2019 року доцентом кафедри економіки підприємства З. В. Колосом проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «Організація і планування в аграрних формуваннях» на тему «Спеціалізація і поєднання галузей сільськогосподарських підприємств» для студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Мета заняття – набуття теоретичних знань з визначення спеціалізації та раціонального поєднання галузей в сільськогосподарських підприємствах.

Лекційне заняття проведено на високому методичному і науковому рівні. Лектор глибоко володіє матеріалом, застосовує наукові та педагогічні методи і прийоми при викладенні матеріалу, вдало показує зв'язок теорії з практикою, доступно розкриває студентам зміст усіх програмних питань. Лекційний матеріал представлено за допомогою мультимедійного супроводження для кращого сприйняття і засвоєння.

Відкрите лекційне заняття відвідали завідувач навчального відділу Г. М. Христенко, завідувач кафедри І. С. Гурська та науково-педагогічні працівники кафедри економіки підприємства І. О. Федуняк, С. М. Судомир, М. М. Лук’янова.

Ірина Гурська,
завідувач кафедри економіки підприємства
Погода

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ