ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

Тиждень кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування

В рамках тижня кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування з 15 квітня по 19 квітня 2019 року в Бережанському агротехнічному інституті проводилось ряд актуальних, цікавих і пізнавальних заходів.

 

Так, з 15.04 по 19.04 відбулася виставка рефератів, доповідей, тез конференцій, науково-методичних праць екологічної тематики. Викладачами кафедри проведені відкриті лекційні та лабораторні заняття. Запам`яталась цікавими дискусіями ділова зустріч з заступником начальника управління агропромислового комплексу розвитку Бережанської РДА   Лясковським В. М. на тему: «Кооперативи Бережанщини», на якій було розглянуто ряд питань щодо діяльності і розвитку сільського господарства у Бережанському районі, а саме шляхи підвищення врожайності сільськогосподарських культур та їх реалізації, окреслено найбільш перспективні напрямки розвитку тваринницької галузі в нашому районі.

Також Василь Михайлович зазначив про значні успіхи ПОП «Урманське».  Цей сучасний тваринницький комплекс відкрито у с. Урмань, в якому запроваджено прогресивні форми утримання і відгодівлі тварин, встановлено збірний молокопровід, обладнаний пульсаторами попарного доїння, що забезпечує стерильність і не допускає забруднення  молока.

18 квітня було проведено черговий навчальний семінар на тему : «Розвиток органічного землеробства в Україні» на якому виступив директор українсько – швейцарського підприємства «Жива земля Потутори», колишній працівник нашого закладу Бойко Іван Євгенович, який розповів про переваги органічного землеробства та поділився результатами застосування його на практиці. Іван Євгенович запропонував нашим студентам проходити виробничо-навчальні практики у своєму господарстві. Також доніс інформацію про вакантні робочі місця у аграрному підприємстві.

 

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ 2020

 

ковід 2020 3 ковід 2020 3 ковід 2020 3 ковід 2020 3 ковід 2020 3 ковід 2020 3

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною