ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

Вшанування Великого Кобзаря

Цими березневими днями вся світова громадськість відзначає 202-річчя від дня народження геніального поета, художника, філософа України – Тараса Григоровича Шевченка.

Коли ми говоримо про високу духовність нашого народу, то перш за все уявляємо собі постать Шевченка – духовного пророка нації, без якого нам не усвідомити, хто ми такі, як жили на світі і як жити далі.

Тарас Григорович – велика і невмируща слава українського народу. В його особі український народ висвітив свої найкращі духовні сили і обрав його співцем своєї історичної слави і соціальної недолі, власних сподівань і прагнень. Під думи народні настроював свою ліру Кобзар, тому й оживало в слові його все те, що таїлося в самій глибині серця. Із тим скарбом – словом свого найкращого сина – український народ виходить до всіх людей землі.

 Він жив стражданнями й надіями простого люду своєї ніжно любимої України, чиїм вірним сином був і за щастя якої самовіддано боровся.

Тарас Григорович Шевченко був совістю, голосом і піснею народу. Його слово багатогранне і містке, як саме життя, воно невмируще й вічне, нев’януче не розгубило свої сили й досі.

Думи народу, його сподівання і прагнення були для Шевченка тим джерелом, яке підтримувало в ньому полум’яний вогонь творчості. Ніхто з українських поетів з такою ніжністю не відобразив у своїх творах невичерпну любов до свого краю, до свого народу, до чарівної української природи. Він здобув українській літературі загальне визнання і гідне місце в ряду національних культур світу.

  10 березня в  нашому інституті відбулись заходи з вшанування світлої пам’яті Великого Кобзаря: відкрита виховна година організаторами якої були Шумінська Ольга Богданівна, Галанджій Галина Богданівна та студенти групи Ек – 21Б.

Отець Володимир відслужив поминальну у капличці інституту. Працівники бібліотеки організували тематичну виставку.

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною