ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

Міжнародний День волонтера

IMG 2e7607a63393bfd127fe707d7e041439 V   Однією із важливих форм благодійності є волонтерство. В останні роки життєдіяльності України волонтерство відіграло велику роль в допомозі суспільству. З початком окупації Криму та антитерористичної операції на сході в 2014 р., волонтерський рух набув особливого значення у допомозі українським бійцям в отриманні сучасного обмундирування, амуніції, технічних засобів, транспорту тощо. Немаловажну роль відіграли волонтери в допомозі внутрішньо переміщеним особам, які вимушено залишили свої домівки у Криму та на Донбасі, в пошуку житла, товарів першої необхідності, одягу тощо. 

   3 грудня 2019 р. к.і.н., доцентом Олександрою Троханяк було проведено відкриту виховну годину про волонтерську діяльність в Україні, на яку запрошено студентів та викладачів факультету агроінженерії. Було наголошено, що волонтерський рух пов'язаний із війною на сході України, який отримав велике суспільне та державне визнання. Волонтери завоювали високий рейтинг довіри від народу, від державних і недержавних органів влади, увійшли у владні структури. Незабаром – 5 грудня будемо відмічати День волонтера.

IMG 06ee609635165aff5e225a239a08711d V   В даний час сприяння волонтерській діяльності набрало активної фази і відзначено народною довірою. Студенти з цікавістю слухали підготовлений матеріал, розпитували про організації, ділились враженнями.

Троханяк Олександра

 

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною