ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету
A
A
A

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «АНГЛІЙСЬКА МОВА ЗА ПРОФЕСІНИМ СПРЯМУВАННЯМ» на тему: «ПРИНЦИП РОБОТИ ДВИГУНА ВНУТРІШНЬОГО ЗГОРАННЯ»

IMG 20191128 230454   27 листопада старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Зоряна Ігорівна Дзюбата провела відкрите заняття з дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням» зі студентами групи М-11Б,  продемонструвавши на практиці елементи найсучасніших підходів і стратегій роботи на занятті та якісне використання різних компонентів навчальних матеріалів і завдань для потреб певної групи ESP (англійська мова за професійним спрямуванням). 

MyCollages 1   При вивченні англійської мови як іноземної надзвичайно актуальним є поєднання різних методик на базі якісного навчально-методичного матеріалу, підібраного відповідно до рівня та потреб студентів. Також, важливо приділяти увагу розвитку усіх аспектів: читання, аудіювання, письмо, усне мовлення.

MyCollages 2   Відповідно, підібрано якісний автентичний і сучасний навчальний матеріал для відпрацювання професійної лексики, обрано результативні види вправ, презентаційні засоби, інтерактивні види завдань та багато іншого, що дало змогу досягнути усіх поставлених цілей заняття.

 

Наукова конференція

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо до участі у ІІ міжнародній науково-практичній конференції «Сталий розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення»,

яка відбудеться 22 лютого 2021 року

м. Бережани, Тернопільська обл., Україна

 Інформаційний лист

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ