ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «АНГЛІЙСЬКА МОВА ЗА ПРОФЕСІНИМ СПРЯМУВАННЯМ» на тему: «ПРИНЦИП РОБОТИ ДВИГУНА ВНУТРІШНЬОГО ЗГОРАННЯ»

IMG 20191128 230454   27 листопада старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Зоряна Ігорівна Дзюбата провела відкрите заняття з дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням» зі студентами групи М-11Б,  продемонструвавши на практиці елементи найсучасніших підходів і стратегій роботи на занятті та якісне використання різних компонентів навчальних матеріалів і завдань для потреб певної групи ESP (англійська мова за професійним спрямуванням). 

MyCollages 1   При вивченні англійської мови як іноземної надзвичайно актуальним є поєднання різних методик на базі якісного навчально-методичного матеріалу, підібраного відповідно до рівня та потреб студентів. Також, важливо приділяти увагу розвитку усіх аспектів: читання, аудіювання, письмо, усне мовлення.

MyCollages 2   Відповідно, підібрано якісний автентичний і сучасний навчальний матеріал для відпрацювання професійної лексики, обрано результативні види вправ, презентаційні засоби, інтерактивні види завдань та багато іншого, що дало змогу досягнути усіх поставлених цілей заняття.

 

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ