ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

Гурток «Твердження і загадки історії»

IMG b5eb212c3baa1575d13ceaf60c2f7aa9 V   10 грудня 2019 р. проведено підсумкове засідання наукового гуртка «Твердження і загадки історії» з предметів «Історії державності» та «Етнокультурології», науковим керівником якого є доц., к.і.н. Троханяк Олександра Степанівна (кафедра гуманітарних дисциплін).

 

   Науковий гурток  було створено на початку навчального 2015-2016 року з метою глибшого вивчення історичних подій та фактів, а також для поглиблення національно-патріотичного духу й почуттів студентів. Він діє й до сьогодні, незважаючи на те, що одні студенти завершують навчання та приходять нові.

DSC 0021   Основні напрямки роботи гуртка полягають у поглибленому вивченні певних подій та висвітлення їх головних аспектів на відкритих виховних заходах. Головна мета і завдання студентського наукового гуртка: виявлення найбільш здібних студентів до вивчення історії  й культури України та краєзнавства й залучення їх до науково-дослідної діяльності для набуття ними навичок наукової роботи. Підведення підсумків закріпило знання студентів.

 Олександра Троханяк

  

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ