ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету
A
A
A

Виховна година про цінності демократії

DSC 0034   Беззаперечним виступає той факт, що великою цінністю для кожного суспільства є демократія, яка стала невід’ємним елементом свідомості людства, проте воно так і не змогло сформувати ідеальну демократію для усіх і для кожного.

 

   Специфіка взаємовідносин людини як цілісної особистості з державою проявляється у процесі пошуку справедливості закону, що можливо за врахування нерівностей природних здібностей і заслуг.

  Демократія, незалежно від того, чи вона формальна, чи не формальна, в жодній державі не може бути цілком досягнута. Це формулює своєрідну закономірність, оскільки до демократії потрібно постійно прагнути.

1Саме про переваги демократичного суспільства було розказано студентам на виховному заході 10 грудня 2019 р. доц., к.психол. н. Макух Ольгою Іванівною, яка підняла багато питань в своїй доповіді на тему: «Демократичні цінності як детермінанти суспільних трансформацій в Європейському союзі».

Олександра Троханяк 

 

Наукова конференція

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо до участі у ІІ міжнародній науково-практичній конференції «Сталий розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення»,

яка відбудеться 22 лютого 2021 року

м. Бережани, Тернопільська обл., Україна

 Інформаційний лист

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ