ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету
A
A
A

КРУГЛИЙ СТІЛ «ЕКОНОМІКА КРАЇНИ ТА РЕГІОНІВ»

IMG202003050939085 березня 2020 року відповідно до плану роботи студентського наукового гуртка «Україна і світ» відбулось засідання круглого столу на тему «Економіка країни та регіонів».

Актуальними проблеми соціально-економічного розвитку України та її регіонів у контексті економічної глобалізації є активізація інноваційно-інвестиційної діяльності, розвиток високотехнологічних галузей та виробництв, підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції на вітчизняному та зарубіжному ринках.

IMG20200305093953

Студенти аналізували теоретичні та прикладні аспекти розвитку продуктивних сил, досліджували основні проблеми економіки країни, її інноваційний потенціал. Цікавим різновидом розумової діяльності, що розвиває логічне мислення та пам'ять, сприяє кращому засвоєнню матеріалу, є вирішення головоломок. Гуртківці підготували тематичні кросворди, які колективно вирішували. Засідання круглого столу пройшло в дружній та доброзичливій атмосфері.

                                        Зоряна Герасимів,

керівник гуртка

Наукова конференція

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо до участі у ІІ міжнародній науково-практичній конференції «Сталий розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення»,

яка відбудеться 22 лютого 2021 року

м. Бережани, Тернопільська обл., Україна

 Інформаційний лист

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ