ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

КРУГЛИЙ СТІЛ «ЕКОНОМІКА КРАЇНИ ТА РЕГІОНІВ»

IMG202003050939085 березня 2020 року відповідно до плану роботи студентського наукового гуртка «Україна і світ» відбулось засідання круглого столу на тему «Економіка країни та регіонів».

Актуальними проблеми соціально-економічного розвитку України та її регіонів у контексті економічної глобалізації є активізація інноваційно-інвестиційної діяльності, розвиток високотехнологічних галузей та виробництв, підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції на вітчизняному та зарубіжному ринках.

IMG20200305093953

Студенти аналізували теоретичні та прикладні аспекти розвитку продуктивних сил, досліджували основні проблеми економіки країни, її інноваційний потенціал. Цікавим різновидом розумової діяльності, що розвиває логічне мислення та пам'ять, сприяє кращому засвоєнню матеріалу, є вирішення головоломок. Гуртківці підготували тематичні кросворди, які колективно вирішували. Засідання круглого столу пройшло в дружній та доброзичливій атмосфері.

                                        Зоряна Герасимів,

керівник гуртка

Наукова конференція

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо до участі у міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку агро- та електроінженерії»,

яка відбудеться 10 квітня 2020 року

м. Бережани, Тернопільська обл., Україна

 Інформаційний лист

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ