ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

День кар’єри

29 березня 2016р. на факультеті «Економіки і природокористування» з метою надання допомоги студентам і випускникам у плануванні професійної кар’єри, їх адаптації до умов ринку праці, налагодження тісної співпраці з роботодавцями для студентів спеціальностей «Економіка підприємства» та «Облік і аудит» кафедрою економіки підприємства організовано День кар’єри.

Участь у Дні кар'єри взяли: провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Бережанського районного центру зайнятості Васенко Ірина; керуючий Бережанським відділенням ПАТ «Приватбанк» Корнелюк Роман; директор ПП «Завітик» Завітик Олександр; науковий співробітник відділу економіки і політики аграрних перетворень Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України» Шевчишин Марія.

З вітальною промовою виступила декан факультету «Економіки і природокористування» Ярема Любов Василівна.

Васенко І.Ю., провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Бережанського районного центру зайнятості проаналізувала сучасний стан і тенденції розвитку ринку праці району, ознайомила з інформацією про потребу в кадрах по спеціальностях і спеціалізаціях, розкрила вимоги роботодавців, проінформувала студентів-випускників про вакансії, пропоновані підприємствами, організаціями, установами і фірмами різної форми власності. Ірина Юріївна надала корисні рекомендації з техніки пошуку роботи та ґрунтовні консультації по складанню успішного резюме.

Представники підприємств та організацій розкрили особливості їхньої діяльності, намагалися привернути увагу майбутніх претендентів цікавими пропозиціями, проінформувалипро знання, вміння і навички, які вимагають компанії від майбутніх співробітників, зазначили про необхідність прагнення до саморозвитку, до постійного професійного самовдосконалення, поділилися досвідом проходження співбесіди і тестування при влаштуванні на роботу, надали рекомендації з питань працевлаштування та відповідали на запитання студентів.

Студенти активно цікавилися основними тенденціями ринку праці, познайомилися з провідними роботодавцями міста Бережани, дізналися про нові вакансії і кар'єрні можливості.

Студентам День кар’єри надав прекрасну можливість оцінити свої шанси і зрозуміти, які зусилля їм необхідно докласти, щоб претендувати на ту чи іншу вакансію.

Приємно було побачити серед представників компаній-роботодавців випускників ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут». Колись вони так само відвідували подібні заходи інституту, а сьогодні вже дають поради випускникам, як будувати успішну кар’єру та що для цього потрібно.

Студенти-випускники отримали друковані інформаційні матеріали з навчання правил пошуку роботи, складанню резюме, умінню вести переговори, самопрезентації.

Завідувач кафедри економіки підприємства,

к.е.н., доцент Гурська І. С.

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною